Gå til hovedindhold

GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-110mm til afløb

GeberitSanitetEAN: 4025416030874
Pris fra 91,48 krtil 101,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 9,77 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90,39 kr 7. maj

Sammenlign priser på GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-110mm til afløb og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91.48 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit 110 mm 45° sort PEH-afløbsgrenrør
91,48 kr
Til butik
Geberit 110 mm 45° sort PEH-afløbsgrenrør billede

Produktinformation

Geberit PEH grenrør 45 grader Ø 110 mm

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4025416030874
Varenr.: 15844103979343
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-110mm til afløb
92 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 367.135.16.1, 45°, 270 mm
96 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Grenrør geberit peh 45° 110x110mm
96 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Peh Grenrør 45 Ø 110 Mm
97,3 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Peh grenrør 45 ø 110 mm
101,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-110mm til afløb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-110mm til afløb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN91,48 kr91,48 krKøb
2Elvvs.dk92 kr92 krKøb
3CS MEGASTORE DK96 kr135 krKøb
4Proshop DK96 kr135 krKøb
5Billigelogvvs.dk97,3 kr97,3 krKøb
6MaintainIt101,25 kr101,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-110mm til afløb

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-110mm til afløb i 179 dage. Laveste pris i perioden er 90,39 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 91,48 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-110mm til afløb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for GEBERIT PE-HD grenrør 45 ° 110-110mm til afløb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202691,48 kr1,52 kr (2%)
23. maj 202693 kr1,52 kr (2%)
9. maj 202691,48 kr1,09 kr (1%)
7. maj 202690,39 kr4,61 kr (5%)
6. maj 202695 kr4,61 kr (5%)
23. apr. 202690,39 kr3,61 kr (4%)
22. apr. 202694 kr3,61 kr (4%)
19. apr. 202690,39 kr4,61 kr (5%)
18. apr. 202695 kr4,61 kr (5%)
15. apr. 202690,39 kr3,61 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret