Gå til hovedindhold

Geberit Omega20 betjeningsplade til dobbeltskyl, round: Plade og knapper: hvid, Designringe: blankforkromet

GeberitSanitetEAN: 4025416310679
Pris fra 648 krtil 866,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 218,25 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 634 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Geberit Omega20 betjeningsplade til dobbeltskyl, round: Plade og knapper: hvid, Designringe: blankforkromet og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 648 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit betjeningsplade omega20, hvid/krom/hvid
648 kr
Til butik
Geberit betjeningsplade omega20, hvid/krom/hvid billede

Produktinformation

Geberit betjeningsplade Omega20, hvid/krom/hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Installationssystemer
Artikel nr.: 115.085.KJ.1
EAN: 4025416310679
Varenr.: 2896730
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit Omega20 Round betjeningsplade, krom/hvid
679 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Omega 20 Round betjeningsplade, hvid/krom
679 kr
Til butik
Geberit Omega 20 Round betjeningsplade, hvid/krom billede

Produktinformation

Hvid betjeningsplade med dobbelt skyl praktisk og flot løsning Her får du en smart betjeningsplade i hvid med blank overflade, der passer til Geberit Omega indbygningscisterner. Den er lavet i slidstærkt plast og har to runde knapper, så du nemt kan vælg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter
Farve: white/chrome/white
Størrelse: 212x142x10 mm
EAN: 4025416310679
Varenr.: 617092230
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Omega20 betjeningsplade til dobbeltskyl, round: Plade og knapper: hvid, Designringe: blankforkromet
698 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Omega 20 Round betjeningsplade, hvid/krom
699 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Omega 20 Round betjeningsplade, hvid/krom
725 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Betjeningsplade Omega 20, hvid/krom/hvid
748,9 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Omega20 hvid/blankkrom/hvid
812,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT OMEGA20 betjeningsplade hvid/krom/hvid
866,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Omega20 betjeningsplade til dobbeltskyl, round: Plade og knapper: hvid, Designringe: blankforkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Omega20 betjeningsplade til dobbeltskyl, round: Plade og knapper: hvid, Designringe: blankforkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK648 kr687 krKøb
2WATTOO.DK679 kr679 krKøb
3LavprisVVS679 kr679 krKøb
4CS MEGASTORE DK698 kr737 krKøb
5CompletVVS699 kr699 krKøb
6BilligVVS DK725 kr725 krKøb
7EL-GROSSISTEN748,9 kr748,9 krKøb
8MaintainIt812,5 kr812,5 krKøb
9vvsfittings.dk866,25 kr866,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Omega20 betjeningsplade til dobbeltskyl, round: Plade og knapper: hvid, Designringe: blankforkromet

PriceData har fulgt prisen på Geberit Omega20 betjeningsplade til dobbeltskyl, round: Plade og knapper: hvid, Designringe: blankforkromet i 180 dage. Laveste pris i perioden er 633 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 647 kr.

Den nuværende pris på 648 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Geberit Omega20 betjeningsplade til dobbeltskyl, round: Plade og knapper: hvid, Designringe: blankforkromet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Geberit Omega20 betjeningsplade til dobbeltskyl, round: Plade og knapper: hvid, Designringe: blankforkromet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026648 kr1 kr (0%)
22. maj 2026647 kr1 kr (0%)
3. maj 2026648 kr1 kr (0%)
1. maj 2026649 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026650 kr16 kr (3%)
18. apr. 2026634 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026635 kr13 kr (2%)
9. apr. 2026648 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026647 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026648 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret