Gå til hovedindhold

Geberit Omega 20 Square betjeningsplade, hvid/krom

GeberitSanitetEAN: 4025416301240
Pris fra 681 krtil 910 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 229 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Omega 20 Square betjeningsplade, hvid/krom og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 681 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Omega30 betjeningsplade, hvid/krom/hvid
681 kr
Til butik
Geberit Omega30 betjeningsplade, hvid/krom/hvid billede

Produktinformation

Til dobbeltskyl. Til Geberit Omega-indbygningscisterner 12 cm. Bredde: 21,2 cm Højde: 14,2 cm Dybde: 1 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Installationssystemer
Artikel nr.: 115.080.KJ.1
EAN: 4025416301240
Varenr.: 2896727
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit Omega20 Square betjeningsplade, krom/hvid
712 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Omega30 Betjeningsplade til dobbeltskyl
771 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Omega 20 Square betjeningsplade, hvid/krom
809 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Betjeningsplade Omega 30, hvid/krom/hvid
828,46 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Omega 20 Square betjeningsplade, hvid/krom
829 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Omega 20 Square betjeningsplade, hvid/krom
839 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT OMEGA30 betjeningsplade hvid/krom/hvid
910 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Omega 20 Square betjeningsplade, hvid/krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Omega 20 Square betjeningsplade, hvid/krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK681 kr720 krKøb
2WATTOO.DK712 kr712 krKøb
3CS MEGASTORE DK771 kr810 krKøb
4LavprisVVS809 kr809 krKøb
5EL-GROSSISTEN828,46 kr828,46 krKøb
6CompletVVS829 kr829 krKøb
7BilligVVS DK839 kr839 krKøb
8vvsfittings.dk910 kr910 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Omega 20 Square betjeningsplade, hvid/krom

PriceData har fulgt prisen på Geberit Omega 20 Square betjeningsplade, hvid/krom i 168 dage. Laveste pris i perioden er 676 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 752 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 704 kr.

Den nuværende pris på 681 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Geberit Omega 20 Square betjeningsplade, hvid/krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Geberit Omega 20 Square betjeningsplade, hvid/krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026681 kr1 kr (0%)
22. maj 2026682 kr1 kr (0%)
21. maj 2026683 kr1 kr (0%)
20. maj 2026684 kr1 kr (0%)
19. maj 2026685 kr1 kr (0%)
18. maj 2026686 kr1 kr (0%)
17. maj 2026687 kr1 kr (0%)
16. maj 2026688 kr1 kr (0%)
15. maj 2026689 kr1 kr (0%)
14. maj 2026690 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret