Gå til hovedindhold

Geberit Omega 20 Round betjeningsplade, mat hvid/hvid

GeberitSanitetEAN: 4025410693334
Pris fra 1.315 krtil 1.499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 184 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.177,4 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Geberit Omega 20 Round betjeningsplade, mat hvid/hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1315 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit Omega20 Round betjeningsplade, hvid/mat hvid
1.315 kr
Til butik
Geberit Omega20 Round betjeningsplade, hvid/mat hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Trykknapper
EAN: 4025410693334
Varenr.: 617092240
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Betjeningsplade Omega20 mathvid/hvid
1.353 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
geberit Omega 20 hvid mat lakeret
1.377,88 kr
Til butik
geberit Omega 20 hvid mat lakeret billede

Produktinformation

Stilren betjeningsplade i mat hvid til moderne badeværelserEn betjeningsplade med dobbeltskyl er en lille detalje, der gør en stor forskel i hverdagen. Her får du en betjeningsplade i mat hvid plast med to runde knapper, som passer perfekt til Geberit Ome...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4025410693334
Varenr.: 15840956875087
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Omega 20 Round betjeningsplade, mat hvid/hvid
1.399 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Omega 20 Round betjeningsplade, mat hvid/hvid
1.485 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Omega 20 Round betjeningsplade, mat hvid/hvid
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Omega 20 Round betjeningsplade, mat hvid/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Omega 20 Round betjeningsplade, mat hvid/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.315 kr1.315 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.353 kr1.353 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.377,88 kr1.377,88 krKøb
4LavprisVVS1.399 kr1.399 krKøb
5BilligVVS DK1.485 kr1.485 krKøb
6CompletVVS1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Omega 20 Round betjeningsplade, mat hvid/hvid

PriceData har fulgt prisen på Geberit Omega 20 Round betjeningsplade, mat hvid/hvid i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.169,9 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 1.353 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.295 kr.

Den nuværende pris på 1.315 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Geberit Omega 20 Round betjeningsplade, mat hvid/hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Geberit Omega 20 Round betjeningsplade, mat hvid/hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.315 kr38 kr (3%)
26. maj 20261.353 kr38 kr (3%)
23. maj 20261.315 kr38 kr (3%)
22. maj 20261.353 kr38 kr (3%)
7. maj 20261.315 kr15 kr (1%)
30. apr. 20261.300 kr15 kr (1%)
29. apr. 20261.315 kr15 kr (1%)
1. apr. 20261.300 kr38 kr (3%)
31. mar. 20261.338 kr38 kr (3%)
27. mar. 20261.300 kr50 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret