Gå til hovedindhold

Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=26mm, r=1/2

GeberitSanitetEAN: 4025416679424
Pris fra 86,1 krtil 119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 32,9 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 80 kr 11. maj

Sammenlign priser på Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=26mm, r=1/2 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 86.1 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
26 mm x 1/2" Overgang med nippel Mepla
86,1 kr
Til butik
26 mm x 1/2" Overgang med nippel Mepla billede

Produktinformation

Til sanitære anlæg, varmeanlæg og industri * Diffusionstæt * Utæt ved manglende presning * Udvendigt gevind

Produktspecifikationer

EAN: 4025416679424
Varenr.: 15843055370575
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mepla overgang med udvendigt gevind d=26 mm R=1/2
95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=26mm, r=1/2
103 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mepla RG overgang med udvendigt gevind 26 mm x 1/2"
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=26mm, r=1/2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=26mm, r=1/2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN86,1 kr86,1 krKøb
2CS MEGASTORE DK95 kr134 krKøb
3Proshop DK103 kr142 krKøb
4LavprisVVS119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=26mm, r=1/2

PriceData har fulgt prisen på Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=26mm, r=1/2 i 151 dage. Laveste pris i perioden er 80 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 86,1 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=26mm, r=1/2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=26mm, r=1/2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202686,1 kr1,1 kr (1%)
14. maj 202685 kr1,1 kr (1%)
13. maj 202686,1 kr1,3 kr (2%)
12. maj 202684,8 kr4,8 kr (6%)
11. maj 202680 kr4,8 kr (6%)
7. maj 202684,8 kr4,8 kr (6%)
6. maj 202680 kr4 kr (5%)
5. maj 202684 kr3 kr (3%)
3. maj 202687 kr2,2 kr (3%)
2. maj 202684,8 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret