Gå til hovedindhold

Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=20mm, r=1/2

GeberitSanitetEAN: 4025416679240
Pris fra 63 krtil 65,55 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2,55 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=20mm, r=1/2 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mepla overgang med udvendigt gevind d=20 mm R=1/2
63 kr
Til butik
Geberit Mepla overgang med udvendigt gevind d=20 mm R=1/2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 602.535.00.5
EAN: 4025416679240
Varenr.: 3512641
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=20mm, r=1/2
63 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mepla RG overgang med udvendigt gevind 20 mm x 1/2"
64 kr
Til butik
Mepla RG overgang med udvendigt gevind 20 mm x 1/2" billede

Produktinformation

Mepla PVDF fittings til sanitære anlæg, varmeanlæg og industri. Samlingerne fortages let ved hjælp af en presmaskine tilhørende presbakke i samme diameter som røret. Data:- Dimension:20 mm x 1/2"- Type: Overgang med udvendig gevind- Materiale: Rødgod...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mepla
Kategori: Rør & fittings
EAN: 4025416679240
Varenr.: 087517620
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
20 mm x 1/2" Overgangsnippel Mepla
65,55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=20mm, r=1/2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=20mm, r=1/2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK63 kr102 krKøb
2Proshop DK63 kr102 krKøb
3LavprisVVS64 kr64 krKøb
4EL-GROSSISTEN65,55 kr65,55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=20mm, r=1/2

PriceData har fulgt prisen på Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=20mm, r=1/2 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 58 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=20mm, r=1/2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Geberit mepla overgang med udvendigt gevind: d=20mm, r=1/2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202663 kr1 kr (2%)
30. apr. 202664 kr4 kr (7%)
14. mar. 202660 kr2 kr (3%)
2. feb. 202658 kr2 kr (3%)
20. dec. 202560 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret