Gå til hovedindhold

Geberit mepla overgang med udvendigt gevind d=32 mm r=1 1/4

GEBERITSanitetEAN: 4025416679622
Pris fra 107 krtil 153 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit mepla overgang med udvendigt gevind d=32 mm r=1 1/4 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GEBERIT Mepla overgang 32 mm-11/4 udvendig gevind
107 kr
Til butik
GEBERIT Mepla overgang 32 mm-11/4 udvendig gevind billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 604.538.00.5
EAN: 4025416679622
Varenr.: 1381615
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
32 mm x 1.1/4" Overgang med nippel Mepla
108,28 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Mepla overg. 32mm-11/4" udv.gev
125 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit mepla overgang med udvendigt gevind d=32 mm r=1 1/4
138 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mepla RG overgang med udvendigt gevind 32 mm x 1 1/4"
153 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit mepla overgang med udvendigt gevind d=32 mm r=1 1/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit mepla overgang med udvendigt gevind d=32 mm r=1 1/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK107 kr146 krKøb
2EL-GROSSISTEN108,28 kr108,28 krKøb
3MaintainIt125 kr125 krKøb
4Proshop DK138 kr177 krKøb
5LavprisVVS153 kr153 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit mepla overgang med udvendigt gevind d=32 mm r=1 1/4

PriceData har fulgt prisen på Geberit mepla overgang med udvendigt gevind d=32 mm r=1 1/4 i 152 dage. Laveste pris i perioden er 107 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 107 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Geberit mepla overgang med udvendigt gevind d=32 mm r=1 1/4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Geberit mepla overgang med udvendigt gevind d=32 mm r=1 1/4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026107 kr1,28 kr (1%)
10. maj 2026108,28 kr5,62 kr (5%)
9. maj 2026113,9 kr9,1 kr (7%)
8. maj 2026123 kr2 kr (2%)
5. maj 2026125 kr13 kr (12%)
28. mar. 2026112 kr13 kr (10%)
19. mar. 2026125 kr14 kr (13%)
7. mar. 2026111 kr1 kr (1%)
3. mar. 2026112 kr1 kr (1%)
27. feb. 2026113 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret