Gå til hovedindhold

Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 22 x 28 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723312116
Pris fra 102,49 krtil 185 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 82,51 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 22 x 28 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102.49 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
28 x 22 x 28mm tee Mapress RF
102,49 kr
Til butik
28 x 22 x 28mm tee Mapress RF billede

Produktinformation

Geberit Mapress er et presfittingsystem, der anvendes til samling af rør i forbindelse med drikkevandsinstallationer. Mapress rør og fittings er fremstillet af rustfrit stål. Pressamlingen af rør og fittings skal udføres med presbakker med M-profil. Ved s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4024723312116
Varenr.: 15843067691343
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress rustfri t-stykke 28 - 22 - 28 mm
104 kr
Til butik
GEBERIT Mapress rustfri t-stykke 28 - 22 - 28 mm billede

Produktinformation

RUSTFRI FITTINGS 15-54 MM Beskrivelse: Anvendelse: Mapress rustfrit stål er velegnet som forsyningsrør til sanitære anlæg,varmeanlæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses. De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Press Rustfri teer
EAN: 4024723312116
Varenr.: 35843
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Rustfri 28-22-28Mm Mapress
108,99 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 31211, Slangestik, Rustfrit stål
112 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee rustfri 28x22x28 mm
112 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee rustfri 28-22-28mm mapress
112,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 22 x 28 mm
179 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri T-stykke t/brugsvand 28 x 22 x 28 mm
185 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 22 x 28 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 22 x 28 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN102,49 kr102,49 krKøb
2Elvvs.dk104 kr104 krKøb
3Billigelogvvs.dk108,99 kr108,99 krKøb
4CS MEGASTORE DK112 kr151 krKøb
5Proshop DK112 kr151 krKøb
6MaintainIt112,5 kr112,5 krKøb
7CompletVVS179 kr179 krKøb
8BilligVVS DK185 kr185 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 22 x 28 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 22 x 28 mm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 102,49 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 102,49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 22 x 28 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 22 x 28 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026102,49 kr
6. maj 2026103 kr
21. mar. 2026102,49 kr
20. mar. 2026103 kr
17. mar. 2026102,49 kr
16. mar. 2026103 kr
4. mar. 2026102,49 kr
3. mar. 2026103 kr
10. feb. 2026102,49 kr3,51 kr (3%)
5. feb. 2026106 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret