Gå til hovedindhold

Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723312109
Pris fra 102,49 krtil 139 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 36,51 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 93 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102.49 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
28 x 18 x 28mm tee Mapress RF
102,49 kr
Til butik
28 x 18 x 28mm tee Mapress RF billede

Produktinformation

Geberit Mapress er et presfittingsystem, der anvendes til samling af rør i forbindelse med drikkevandsinstallationer. Mapress rør og fittings er fremstillet af rustfrit stål. Pressamlingen af rør og fittings skal udføres med presbakker med M-profil. Ved s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4024723312109
Varenr.: 15843069493583
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 31210, Slangestik, Rustfrit stål
103 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee rustfri 28x18x28 mm
103 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress rustfri t-stykke 28 - 18 - 28 mm
104 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Rustfri 28-18-28Mm Mapress
108,99 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee rustfri 28-18-28mm mapress
112,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri T-stykke t/brugsvand 28 x 18 x 28 mm
115 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN102,49 kr102,49 krKøb
2CS MEGASTORE DK103 kr142 krKøb
3Proshop DK103 kr142 krKøb
4Elvvs.dk104 kr104 krKøb
5Billigelogvvs.dk108,99 kr108,99 krKøb
6MaintainIt112,5 kr112,5 krKøb
7BilligVVS DK115 kr115 krKøb
8CompletVVS139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 102,49 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 28 x 18 x 28 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026102,49 kr
29. maj 2026102 kr
7. maj 2026102,49 kr
6. maj 2026103 kr
23. apr. 2026102,49 kr9,49 kr (10%)
22. apr. 202693 kr9,49 kr (9%)
21. mar. 2026102,49 kr
20. mar. 2026103 kr
17. mar. 2026102,49 kr
16. mar. 2026103 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret