Gå til hovedindhold

Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 35 x 28 x 35 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723312154
Pris fra 125 krtil 142 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 35 x 28 x 35 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 31215, Slangestik, Rustfrit stål
125 kr
Til butik
Geberit 31215, Slangestik, Rustfrit stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 31215
EAN: 4024723312154
Varenr.: 3392002
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee rustfri 35x28x35 mm
126 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
35 x 28 x 35mm tee Mapress RF
126,85 kr
Til butik
35 x 28 x 35mm tee Mapress RF billede

Produktinformation

Geberit Mapress er et presfittingsystem, der anvendes til samling af rør i forbindelse med drikkevandsinstallationer. Mapress rør og fittings er fremstillet af rustfrit stål. Pressamlingen af rør og fittings skal udføres med presbakker med M-profil. Ved s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4024723312154
Varenr.: 15843028697423
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Rustfri 35-28-35Mm Mapress
134,91 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 35 x 28 x 35 mm
139 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee rustfri 35-28-35mm mapress
140 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri T-stykke t/brugsvand 35 x 28 x 35 mm
142 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 35 x 28 x 35 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 35 x 28 x 35 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK125 kr164 krKøb
2Proshop DK126 kr165 krKøb
3EL-GROSSISTEN126,85 kr126,85 krKøb
4Billigelogvvs.dk134,91 kr134,91 krKøb
5CompletVVS139 kr139 krKøb
6MaintainIt140 kr140 krKøb
7BilligVVS DK142 kr142 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 35 x 28 x 35 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 35 x 28 x 35 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 137,31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 35 x 28 x 35 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Geberit Mapress rustfri T-stykke til brugsvand 35 x 28 x 35 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026125 kr1,85 kr (1%)
7. maj 2026126,85 kr8,06 kr (6%)
6. maj 2026134,91 kr8,06 kr (6%)
21. mar. 2026126,85 kr1,15 kr (1%)
20. mar. 2026128 kr1,15 kr (1%)
17. mar. 2026126,85 kr1,15 kr (1%)
16. mar. 2026128 kr1,15 kr (1%)
4. mar. 2026126,85 kr1,15 kr (1%)
3. mar. 2026128 kr1,15 kr (1%)
10. feb. 2026126,85 kr2,15 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret