Gå til hovedindhold

Geberit Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 1'' Med indvendigt gevind

GeberitSanitetEAN: 4024723218098
Pris fra 68 krtil 211,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 143,25 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 64,19 kr 7. maj

Sammenlign priser på Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 1'' Med indvendigt gevind og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ overgang med muffe 28 mm x 1´´
68 kr
Til butik
GEBERIT Mapress FZ overgang med muffe 28 mm x 1´´ billede

Produktinformation

Geberit Mapress FZ El-forzinket Til varmeanlæg og afkøling Presseindikator Utæt ved manglende presning Frem- og tilbageløb kan skiftes Udvendigt forzinket Tætningsring af CIIR sort Pressemuffe med transparent beskyttelsesprop Materiale Stål ulegeret 1 Egn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Forzinket overgang
EAN: 4024723218098
Varenr.: 35782
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Overg.Stk.Fz 28-1 M/M Mapress
68,3 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Overg.stk.fz 28-1 m/m mapress
71,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 1'' Med indvendigt gevind
74 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress overgang fz 28x1 muffe/muffe
74 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress El-Forzinket, 28 mm x 1" overgang, muffe/muffe - Geberit
75,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress overgang med indvendigt gevind 28 mm x 1"
119 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe t/varmeanlæg 28 mm x 1"
135 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ overgang med muffe 28 mm x 1''
211,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 1'' Med indvendigt gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 1'' Med indvendigt gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk68 kr68 krKøb
2Billigelogvvs.dk68,3 kr68,3 krKøb
3MaintainIt71,25 kr71,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK74 kr113 krKøb
5Proshop DK74 kr113 krKøb
6WATTOO.DK75,5 kr75,5 krKøb
7LavprisVVS119 kr119 krKøb
8BilligVVS DK135 kr135 krKøb
9vvsfittings.dk211,25 kr211,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 1'' Med indvendigt gevind

PriceData har fulgt prisen på Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 1'' Med indvendigt gevind i 166 dage. Laveste pris i perioden er 64,19 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 68,3 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 1'' Med indvendigt gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 1'' Med indvendigt gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202668 kr3,81 kr (6%)
7. maj 202664,19 kr4,11 kr (6%)
6. maj 202668,3 kr4,11 kr (6%)
21. mar. 202664,19 kr1,81 kr (3%)
20. mar. 202666 kr1,81 kr (3%)
17. mar. 202664,19 kr1,81 kr (3%)
16. mar. 202666 kr1,81 kr (3%)
4. mar. 202664,19 kr1,81 kr (3%)
3. mar. 202666 kr1,81 kr (3%)
10. feb. 202664,19 kr1,81 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret