Gå til hovedindhold

Geberit Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 18mm X 3/4'' Med indvendigt gevind

GeberitSanitetEAN: 4024723218043
Pris fra 49 krtil 155 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 25. maj

Sammenlign priser på Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 18mm X 3/4'' Med indvendigt gevind og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ overgang med muffe 18 mm x 3/4´´
49 kr
Til butik
GEBERIT Mapress FZ overgang med muffe 18 mm x 3/4´´ billede

Produktinformation

FZ FITTINGS 15-54 MM Beskrivelse: Anvendelse: Mapress elforzinket stål er velegnet som forsyningsrør til varmeanlæg, klimanalæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses. Samling...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Forzinket overgang
EAN: 4024723218043
Varenr.: 35784
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Overg.Stk.Fz 18-3/4 M/M Mapress
49,55 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 18mm X 3/4'' Med indvendigt gevind
50 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress overgang fz 18x3/4 muffe/muffe
50 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Overg.stk.fz 18-3/4 m/m mapress
51,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress overgang med indvendigt gevind 18 mm x 3/4"
79 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe t/varmeanlæg 18 mm x 3/4"
89 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ overgang med muffe 18 mm x 3/4''
155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 18mm X 3/4'' Med indvendigt gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 18mm X 3/4'' Med indvendigt gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk49 kr49 krKøb
2Billigelogvvs.dk49,55 kr49,55 krKøb
3CS MEGASTORE DK50 kr89 krKøb
4Proshop DK50 kr89 krKøb
5MaintainIt51,25 kr51,25 krKøb
6LavprisVVS79 kr79 krKøb
7BilligVVS DK89 kr89 krKøb
8vvsfittings.dk155 kr155 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 18mm X 3/4'' Med indvendigt gevind

PriceData har fulgt prisen på Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 18mm X 3/4'' Med indvendigt gevind i 177 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 51,47 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 18mm X 3/4'' Med indvendigt gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 18mm X 3/4'' Med indvendigt gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202649 kr
1. jun. 202649,55 kr
26. maj 202649 kr1 kr (2%)
25. maj 202648 kr1,55 kr (3%)
24. maj 202649,55 kr1,55 kr (3%)
12. maj 202648 kr1 kr (2%)
8. maj 202649 kr1 kr (2%)
6. maj 202648 kr1,55 kr (3%)
5. maj 202649,55 kr1,55 kr (3%)
24. apr. 202648 kr1,55 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret