Gå til hovedindhold

Geberit Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 3/4'' Med indvendigt gevind

GeberitSanitetEAN: 4024723218081
Pris fra 66 krtil 207,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 141,5 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63,06 kr 17. maj

Sammenlign priser på Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 3/4'' Med indvendigt gevind og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 3/4'' Med indvendigt gevind
66 kr
Til butik
Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 3/4'' Med indvendigt gevind billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 21808
EAN: 4024723218081
Varenr.: 3336440
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress overgang FZ 28x3/4 muffe/muffe
66 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit Mapress FZ overgang, 28 mm x 3/4", muffe/muffe
67 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Overgang Fz Ø28X3/4" M/M Mapress
67,08 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Overgang fz ø28x3/4" m/m mapress
70 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress overgang med indvendigt gevind 28 mm x 3/4"
119 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe t/varmeanlæg 28 mm x 3/4"
135 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ overgang med muffe 28 mm x 3/4''
207,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 3/4'' Med indvendigt gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 3/4'' Med indvendigt gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK66 kr105 krKøb
2Proshop DK66 kr105 krKøb
3WATTOO.DK67 kr67 krKøb
4Billigelogvvs.dk67,08 kr67,08 krKøb
5MaintainIt70 kr70 krKøb
6LavprisVVS119 kr119 krKøb
7BilligVVS DK135 kr135 krKøb
8vvsfittings.dk207,5 kr207,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 3/4'' Med indvendigt gevind

PriceData har fulgt prisen på Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 3/4'' Med indvendigt gevind i 166 dage. Laveste pris i perioden er 63,06 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 66 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 66 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 3/4'' Med indvendigt gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 3/4'' Med indvendigt gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202666 kr2,94 kr (5%)
17. maj 202663,06 kr2,94 kr (4%)
9. maj 202666 kr2,94 kr (5%)
7. maj 202663,06 kr2,94 kr (4%)
6. maj 202666 kr2,94 kr (5%)
21. mar. 202663,06 kr
20. mar. 202664 kr
17. mar. 202663,06 kr
16. mar. 202664 kr
4. mar. 202663,06 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret