Gå til hovedindhold

Geberit Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 15mm X 1/2'' Med indvendigt gevind

GeberitSanitetEAN: 4024723218029
Pris fra 47 krtil 155 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (70% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 15mm X 1/2'' Med indvendigt gevind og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ overgang med muffe 15 mm x 1/2´´
47 kr
Til butik
GEBERIT Mapress FZ overgang med muffe 15 mm x 1/2´´ billede

Produktinformation

FZ FITTINGS 15-54 MM Beskrivelse: Anvendelse: Mapress elforzinket stål er velegnet som forsyningsrør til varmeanlæg, klimanalæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses. Samling...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Forzinket overgang
EAN: 4024723218029
Varenr.: 35780
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 15mm X 1/2'' Med indvendigt gevind
51 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress overgang FZ 15x1/2 muffe/muffe
51 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress El-Forzinket, 15 mm x " overgang, muffe/muffe - Geberit
55 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress overgang med indvendigt gevind 15 mm x 1/2"
79 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe t/varmeanlæg 15 mm x 1/2"
89 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ overgang med muffe 15 mm x 1/2''
155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 15mm X 1/2'' Med indvendigt gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 15mm X 1/2'' Med indvendigt gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk47 kr47 krKøb
2CS MEGASTORE DK51 kr90 krKøb
3Proshop DK51 kr90 krKøb
4WATTOO.DK55 kr55 krKøb
5LavprisVVS79 kr79 krKøb
6BilligVVS DK89 kr89 krKøb
7vvsfittings.dk155 kr155 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 15mm X 1/2'' Med indvendigt gevind

PriceData har fulgt prisen på Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 15mm X 1/2'' Med indvendigt gevind i 149 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 47 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 15mm X 1/2'' Med indvendigt gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 15mm X 1/2'' Med indvendigt gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202647 kr4 kr (8%)
24. maj 202651 kr4 kr (9%)
17. apr. 202647 kr1 kr (2%)
24. mar. 202648 kr1,56 kr (3%)
23. mar. 202649,56 kr1,56 kr (3%)
20. mar. 202648 kr3 kr (6%)
19. mar. 202651 kr3 kr (6%)
4. mar. 202648 kr1 kr (2%)
2. mar. 202649 kr2 kr (4%)
1. mar. 202651 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret