Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 54 mm - 90 grader

GeberitSanitetEAN: 4024723233084
Pris fra 158 krtil 501,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 343,25 kr (68% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 54 mm - 90 grader og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 158 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 23308, 90°, 100 mm, 65 mm, 108 mm
158 kr
Til butik
Geberit 23308, 90°, 100 mm, 65 mm, 108 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 23308
EAN: 4024723233084
Varenr.: 3391948
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress bøjning fz 90° 54 mm med n
158 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress 90° bøjning med nippel 54 mm
159 kr
Til butik
Mapress 90° bøjning med nippel 54 mm billede

Produktinformation

Mapress el-forzinket fittings til varmeanlæg, køl og industri. Samlingerne fortages let ved hjælp af en presmaskine tilhørende presbakke i samme diameter som røret. Data:- Dimension:54 mm- Type: 90° bøjning med nippel- Materiale:Stål ulegeret- O-ring CIIR...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Rør & fittings
Farve: silver
Størrelse: 54mm
EAN: 4024723233084
Varenr.: 034201054
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ bøjning 54 mm. 90 ° med 1 muffe
159 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
54 mm Bøjning FZ 90° muffe/nippel Mapress
160,8 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 54 mm - 90 grader
168 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 54 mm - 90 grader
169 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøjn. fz 90gr. 54mm m/n mapress
176,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ bøjning 54 mm. 90° med 1 muffe
501,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 54 mm - 90 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 54 mm - 90 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK158 kr197 krKøb
2Proshop DK158 kr197 krKøb
3LavprisVVS159 kr159 krKøb
4Elvvs.dk159 kr159 krKøb
5EL-GROSSISTEN160,8 kr160,8 krKøb
6BilligVVS DK168 kr168 krKøb
7CompletVVS169 kr169 krKøb
8MaintainIt176,25 kr176,25 krKøb
9vvsfittings.dk501,25 kr501,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 54 mm - 90 grader

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 54 mm - 90 grader i 165 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 158 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 54 mm - 90 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 54 mm - 90 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026158 kr1 kr (1%)
30. maj 2026159 kr1 kr (1%)
29. maj 2026158 kr1 kr (1%)
27. maj 2026159 kr1 kr (1%)
9. jan. 2026160 kr3 kr (2%)
20. dec. 2025157 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret