Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader

GeberitSanitetEAN: 4024723207054
Pris fra 42 krtil 131,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 89,25 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 20705, 45°, 48 mm, 25 mm, 56 mm
42 kr
Til butik
Geberit 20705, 45°, 48 mm, 25 mm, 56 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 20705
EAN: 4024723207054
Varenr.: 3391854
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress bøjning FZ 45° 28 mm med nippel
42 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøjn. fz 45gr. 28mm m/n mapress
43,75 kr
Til butik
Bøjn. fz 45gr. 28mm m/n mapress billede

Produktinformation

Anvendelse:Mapress elforzinket stål er velegnet som forsyningsrør til varmeanlæg, klimanalæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses.Samlingerne forbliver vedvarende tætte og e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: fitting med 2 tilslutning
EAN: 4024723207054
Varenr.: 0203240434
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
28 mm Bøjning FZ 45° muffe/nippel Mapress
46,71 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress 45° bøjning med nippel 28 mm
65 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader
69 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 28 mm - 45 grader
75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ bøjning 28 mm. 45° muffe-nippel
131,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK42 kr81 krKøb
2Proshop DK42 kr81 krKøb
3MaintainIt43,75 kr43,75 krKøb
4EL-GROSSISTEN46,71 kr46,71 krKøb
5LavprisVVS65 kr65 krKøb
6CompletVVS69 kr69 krKøb
7BilligVVS DK75 kr75 krKøb
8vvsfittings.dk131,25 kr131,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader i 182 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 43,42 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Geberit Mapress forzinket bøjning med nippel til varmeanlæg 28 mm - 45 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202642 kr
1. jun. 202641,88 kr
31. maj 202642 kr
20. maj 202641,88 kr
19. maj 202642 kr
14. apr. 202641,88 kr
13. apr. 202642 kr
3. apr. 202641,88 kr
28. mar. 202641 kr
27. mar. 202641,88 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret