Gå til hovedindhold

Geberit løfteanordning - til pneumatiske betjeninger, enkeltskyl.f/ 1-skyl fingertryk

GeberitSanitetEAN: 4025416097969
Pris fra 143 krtil 209 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139,76 kr 10. maj

Sammenlign priser på Geberit løfteanordning - til pneumatiske betjeninger, enkeltskyl.f/ 1-skyl fingertryk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Adapter til 1-skyl fingertryk
143 kr
Til butik
Adapter til 1-skyl fingertryk billede

Produktinformation

Adapter til 1-skyl fingertryk

Produktspecifikationer

EAN: 4025416097969
Varenr.: 15843995418959
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT løfteanordning til pneumatiske betjeninger, enkeltskyl
163 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit løfteanordning - til pneumatiske betjeninger, enkeltskyl.f/ 1-skyl fingertryk
164 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT løfteanordning til pneumatiske betjeninger, enkeltskyl
166,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit skyllegarniture til pneumatisk enkeltskyl, 1-skyl fingertryk
176 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit adapter til enkeltskyl
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit løfteanordning - til pneumatiske betjeninger, enkeltskyl.f/ 1-skyl fingertryk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit løfteanordning - til pneumatiske betjeninger, enkeltskyl.f/ 1-skyl fingertryk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN143 kr143 krKøb
2Elvvs.dk163 kr163 krKøb
3CS MEGASTORE DK164 kr203 krKøb
4vvsfittings.dk166,25 kr166,25 krKøb
5WATTOO.DK176 kr176 krKøb
6CompletVVS209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit løfteanordning - til pneumatiske betjeninger, enkeltskyl.f/ 1-skyl fingertryk

PriceData har fulgt prisen på Geberit løfteanordning - til pneumatiske betjeninger, enkeltskyl.f/ 1-skyl fingertryk i 174 dage. Laveste pris i perioden er 139,76 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 168 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 155 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Geberit løfteanordning - til pneumatiske betjeninger, enkeltskyl.f/ 1-skyl fingertryk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Geberit løfteanordning - til pneumatiske betjeninger, enkeltskyl.f/ 1-skyl fingertryk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026143 kr21 kr (13%)
24. maj 2026164 kr9 kr (6%)
21. maj 2026155 kr12 kr (8%)
16. maj 2026143 kr3,24 kr (2%)
10. maj 2026139,76 kr15,24 kr (10%)
6. maj 2026155 kr11,25 kr (7%)
5. maj 2026166,25 kr11,25 kr (7%)
24. apr. 2026155 kr13 kr (8%)
23. apr. 2026168 kr13 kr (8%)
24. mar. 2026155 kr9 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret