Gå til hovedindhold

GEBERIT Løfteanordning til 3/6 liter skyl til pneumatisk modeller gbnr. 240.574.00.1

GeberitSanitetEAN: 4025416100959
Pris fra 176,58 krtil 232,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 56,17 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 172,63 kr 10. maj

Sammenlign priser på GEBERIT Løfteanordning til 3/6 liter skyl til pneumatisk modeller gbnr. 240.574.00.1 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 176.58 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit løfteanordning 3/6 liter
176,58 kr
Til butik
Geberit løfteanordning 3/6 liter billede

Produktinformation

Geberit Løfteanordning til 3/6 L.

Produktspecifikationer

EAN: 4025416100959
Varenr.: 15844034707791
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit løfteanordning 3/6 liter
177 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GEBERIT Løfteanordning til 3/6 liter skyl til pneumatisk modeller gbnr. 240.574.00.1
185 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT løfteanordning til pneumatiske betjeninger dobbeltskyl
193 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit løfteanordning t/ 3/6 L.
195 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Løfteanordning til Omega Cisterne med 2-Skyl og Pneumatisk Betjening
199 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT løfteanordning til pneumatiske betjeninger dobbeltskyl
205 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit lfteanordning 3/6 liter
231 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Løfteanordning t/Pneumatisk dobbelt skyl
232,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Løfteanordning til 3/6 liter skyl til pneumatisk modeller gbnr. 240.574.00.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Løfteanordning til 3/6 liter skyl til pneumatisk modeller gbnr. 240.574.00.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN176,58 kr176,58 krKøb
2LavprisVVS177 kr177 krKøb
3CS MEGASTORE DK185 kr224 krKøb
4Elvvs.dk193 kr193 krKøb
5BilligVVS DK195 kr195 krKøb
6CompletVVS199 kr199 krKøb
7vvsfittings.dk205 kr205 krKøb
8WATTOO.DK231 kr231 krKøb
9VVS.dk232,75 kr232,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT Løfteanordning til 3/6 liter skyl til pneumatisk modeller gbnr. 240.574.00.1

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT Løfteanordning til 3/6 liter skyl til pneumatisk modeller gbnr. 240.574.00.1 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 176,58 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for GEBERIT Løfteanordning til 3/6 liter skyl til pneumatisk modeller gbnr. 240.574.00.1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for GEBERIT Løfteanordning til 3/6 liter skyl til pneumatisk modeller gbnr. 240.574.00.1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026176,58 kr
23. maj 2026177 kr
21. maj 2026176,58 kr2,58 kr (1%)
17. maj 2026174 kr2,58 kr (1%)
16. maj 2026176,58 kr3,95 kr (2%)
10. maj 2026172,63 kr4,37 kr (2%)
18. apr. 2026177 kr18 kr (9%)
17. apr. 2026195 kr18 kr (10%)
9. mar. 2026177 kr18 kr (9%)
8. mar. 2026195 kr18 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret