Gå til hovedindhold

GEBERIT løfteanordning til pneumatisk tryk til 240.113.00.1 og 240.114.00.1

GeberitSanitetEAN: 4025416033318
Pris fra 172 krtil 229 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 160 kr 17. mar.

Sammenlign priser på GEBERIT løfteanordning til pneumatisk tryk til 240.113.00.1 og 240.114.00.1 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 172 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit løfteanordning til pneumatisk tryk
172 kr
Til butik
Geberit løfteanordning til pneumatisk tryk billede

Produktinformation

Geberit Løfteanordning til pneumatisk tryk

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Installationssystemer
Artikel nr.: 240.004.00.1
EAN: 4025416033318
Varenr.: 2896710
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit løfteanordning til pneumatisk tryk
172 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Løfteanordning til pneumatisk tryk
173,69 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Løfteanordning F / Ældre Indbygningscistern
189 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT løfteanordning til pneumatisk tryk til 240.113.00.1 og 240.114.00.1
190 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT løfteanordning til pneumatisk tryk til 240.113.00.1 og 240.114.00.1
202,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit løfteanordning f/ - ældre indb.cisterner 240.004.00.1
208 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit løfteanordning t/pneumatisk tryk
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT løfteanordning til pneumatisk tryk til 240.113.00.1 og 240.114.00.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT løfteanordning til pneumatisk tryk til 240.113.00.1 og 240.114.00.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK172 kr211 krKøb
2LavprisVVS172 kr172 krKøb
3EL-GROSSISTEN173,69 kr173,69 krKøb
4CompletVVS189 kr189 krKøb
5Elvvs.dk190 kr190 krKøb
6vvsfittings.dk202,5 kr202,5 krKøb
7CS MEGASTORE DK208 kr247 krKøb
8BilligVVS DK229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT løfteanordning til pneumatisk tryk til 240.113.00.1 og 240.114.00.1

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT løfteanordning til pneumatisk tryk til 240.113.00.1 og 240.114.00.1 i 154 dage. Laveste pris i perioden er 156 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 173,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 172 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for GEBERIT løfteanordning til pneumatisk tryk til 240.113.00.1 og 240.114.00.1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for GEBERIT løfteanordning til pneumatisk tryk til 240.113.00.1 og 240.114.00.1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026172 kr2 kr (1%)
1. jun. 2026170 kr2 kr (1%)
30. maj 2026172 kr2 kr (1%)
27. maj 2026170 kr8 kr (5%)
17. maj 2026162 kr11,69 kr (7%)
16. maj 2026173,69 kr11,69 kr (7%)
17. apr. 2026162 kr2 kr (1%)
17. mar. 2026160 kr1 kr (1%)
6. mar. 2026161 kr2 kr (1%)
26. feb. 2026163 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret