Gå til hovedindhold

GEBERIT Ifö Sign/Cera dækhætte stor model i hvid - leveres i pakke a 4 stk.

GEBERITSanitetEAN: 7391515121315
Pris fra 39,94 krtil 46,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 6,31 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39,47 kr 14. apr.

Sammenlign priser på GEBERIT Ifö Sign/Cera dækhætte stor model i hvid - leveres i pakke a 4 stk. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39.94 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sign/Cera Dækhætte Stor Hvid 4 Stk.
39,94 kr
Til butik
Sign/Cera Dækhætte Stor Hvid 4 Stk. billede

Produktinformation

Ifö Sign/Cera dækhætte stor model i hvid - leveres i pakke a 4 stk. Søgetermer: 0203245882 - - 609459842 - 7391515121315

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Plumbing
EAN: 7391515121315
Varenr.: 8014907212098
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sign/cera dækhætte stor hvid 4 stk.
41,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
42 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
SIGN/CERA Dkhtte stor hvid - 4 stk.
43,25 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö dækhætter stor hvid 4 stk.
45,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Sign dækprop 4 stk
46,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Ifö Sign/Cera dækhætte stor model i hvid - leveres i pakke a 4 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Ifö Sign/Cera dækhætte stor model i hvid - leveres i pakke a 4 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk39,94 kr39,94 krKøb
2MaintainIt41,25 kr41,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK42 kr81 krKøb
4WATTOO.DK43,25 kr43,25 krKøb
5VVS.dk45,75 kr45,75 krKøb
6vvsfittings.dk46,25 kr46,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT Ifö Sign/Cera dækhætte stor model i hvid - leveres i pakke a 4 stk.

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT Ifö Sign/Cera dækhætte stor model i hvid - leveres i pakke a 4 stk. i 172 dage. Laveste pris i perioden er 38,11 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 39,94 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for GEBERIT Ifö Sign/Cera dækhætte stor model i hvid - leveres i pakke a 4 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for GEBERIT Ifö Sign/Cera dækhætte stor model i hvid - leveres i pakke a 4 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202639,94 kr1,31 kr (3%)
2. jun. 202641,25 kr1,31 kr (3%)
1. jun. 202639,94 kr1,31 kr (3%)
19. maj 202641,25 kr
18. maj 202642 kr
26. apr. 202642,61 kr
18. apr. 202642,09 kr2,62 kr (7%)
14. apr. 202639,47 kr1,78 kr (4%)
13. apr. 202641,25 kr1,78 kr (5%)
21. mar. 202639,47 kr1,78 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret