Gå til hovedindhold

GEBERIT Ifö Sign wc-adaptor & tætningsring med skyllerør til indbygnings cisterne

IföSanitetEAN: 7391515119039
Pris fra 126 krtil 185 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 115,79 kr 7. maj

Sammenlign priser på GEBERIT Ifö Sign wc-adaptor & tætningsring med skyllerør til indbygnings cisterne og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 126 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GEBERIT Ifö Sign wc-adaptor & tætningsring med skyllerør til indbygnings cisterne
126 kr
Til butik
GEBERIT Ifö Sign wc-adaptor & tætningsring med skyllerør til indbygnings cisterne billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Tilbehør til toiletter
Farve: 1
Artikel nr.: Z96910
EAN: 7391515119039
Varenr.: 4155976
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Sign skyllerør lige til indb.cist.
139,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Premont/Sign WC-adapter og tætningsring
143,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
If Sign WC-adapter og ttningsring med skyllerr til indbygningscisterne
174 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Sign wc-adaptor & tætningsring m/skyllerør
185 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Ifö Sign wc-adaptor & tætningsring med skyllerør til indbygnings cisterne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Ifö Sign wc-adaptor & tætningsring med skyllerør til indbygnings cisterne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK126 kr165 krKøb
2VVS.dk139,75 kr139,75 krKøb
3vvsfittings.dk143,75 kr143,75 krKøb
4WATTOO.DK174 kr174 krKøb
5BilligVVS DK185 kr185 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT Ifö Sign wc-adaptor & tætningsring med skyllerør til indbygnings cisterne

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT Ifö Sign wc-adaptor & tætningsring med skyllerør til indbygnings cisterne i 172 dage. Laveste pris i perioden er 115,79 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 139,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 126 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for GEBERIT Ifö Sign wc-adaptor & tætningsring med skyllerør til indbygnings cisterne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for GEBERIT Ifö Sign wc-adaptor & tætningsring med skyllerør til indbygnings cisterne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026126 kr8,8 kr (8%)
24. maj 2026117,2 kr8,8 kr (7%)
23. maj 2026126 kr8,8 kr (8%)
18. maj 2026117,2 kr1,15 kr (1%)
10. maj 2026118,35 kr14,81 kr (11%)
9. maj 2026133,16 kr17,37 kr (15%)
7. maj 2026115,79 kr23,96 kr (17%)
6. maj 2026139,75 kr23,96 kr (21%)
23. apr. 2026115,79 kr22,21 kr (16%)
22. apr. 2026138 kr22,21 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret