Gå til hovedindhold

Geberit FlowFit bøjning 90°, 40 mm x 1 1/4, blyfri rødgods - (5 stk.)

GEBERITSanitetEAN: 4025416639503
Pris fra 302,21 krtil 457,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 155,29 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit FlowFit bøjning 90°, 40 mm x 1 1/4, blyfri rødgods - (5 stk.) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 302.21 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FLOWFIT bøjning 90° 40mmx1 1/4 np blyfri rødgods
302,21 kr
Til butik
FLOWFIT bøjning 90° 40mmx1 1/4 np blyfri rødgods billede

Produktinformation

Geberit FlowFit bøjning 90° med udvendigt gevind: CuSn4Zn2PS, d=40mm, R=1 1/4"

Produktspecifikationer

EAN: 4025416639503
Varenr.: 15843094921551
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geb.FLOWFIT bøjn.90gr.40x1 1/4 -
436 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Flowfit bøjning 90 gr. 40x1 1/4
457,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit FlowFit bøjning 90°, 40 mm x 1 1/4, blyfri rødgods - (5 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit FlowFit bøjning 90°, 40 mm x 1 1/4, blyfri rødgods - (5 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN302,21 kr302,21 krKøb
2CS MEGASTORE DK436 kr475 krKøb
3vvsfittings.dk457,5 kr457,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit FlowFit bøjning 90°, 40 mm x 1 1/4, blyfri rødgods - (5 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Geberit FlowFit bøjning 90°, 40 mm x 1 1/4, blyfri rødgods - (5 stk.) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 302,21 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 502 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 400 kr.

Den nuværende pris på 302,21 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Geberit FlowFit bøjning 90°, 40 mm x 1 1/4, blyfri rødgods - (5 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Geberit FlowFit bøjning 90°, 40 mm x 1 1/4, blyfri rødgods - (5 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026302,21 kr133,79 kr (31%)
29. maj 2026436 kr35 kr (9%)
21. maj 2026401 kr28,07 kr (8%)
7. maj 2026372,93 kr8,07 kr (2%)
6. maj 2026381 kr8,07 kr (2%)
23. apr. 2026372,93 kr8,07 kr (2%)
22. apr. 2026381 kr8,07 kr (2%)
19. apr. 2026372,93 kr8,07 kr (2%)
18. apr. 2026381 kr8,07 kr (2%)
15. apr. 2026372,93 kr63,07 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret