Gå til hovedindhold

Geberit FlowFit bøjning 90°, 16 mm x 1/2, blyfri rødgods - (10 stk.)

GEBERITSanitetEAN: 4025416639541
Pris fra 87,24 krtil 136 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 48,76 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit FlowFit bøjning 90°, 16 mm x 1/2, blyfri rødgods - (10 stk.) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87.24 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FLOWFIT bøjning 90° 16mmx1/2 np blyfri rødgods
87,24 kr
Til butik
FLOWFIT bøjning 90° 16mmx1/2 np blyfri rødgods billede

Produktinformation

Geberit FlowFit bøjning 90° med udvendigt gevind: CuSn4Zn2PS, d=16mm, R=1/2"

Produktspecifikationer

EAN: 4025416639541
Varenr.: 15843001696591
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Presbøjning FlowFit np 16x1/2''
136 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit FlowFit bøjning 90°, 16 mm x 1/2, blyfri rødgods - (10 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit FlowFit bøjning 90°, 16 mm x 1/2, blyfri rødgods - (10 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN87,24 kr87,24 krKøb
2CS MEGASTORE DK136 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit FlowFit bøjning 90°, 16 mm x 1/2, blyfri rødgods - (10 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Geberit FlowFit bøjning 90°, 16 mm x 1/2, blyfri rødgods - (10 stk.) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 87,24 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 174 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 87,24 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Geberit FlowFit bøjning 90°, 16 mm x 1/2, blyfri rødgods - (10 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Geberit FlowFit bøjning 90°, 16 mm x 1/2, blyfri rødgods - (10 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202687,24 kr20,96 kr (19%)
13. maj 2026108,2 kr6,2 kr (6%)
15. apr. 2026102 kr6,2 kr (6%)
21. mar. 2026108,2 kr8,8 kr (8%)
20. mar. 2026117 kr8,8 kr (8%)
17. mar. 2026108,2 kr8,8 kr (8%)
16. mar. 2026117 kr8,8 kr (8%)
4. mar. 2026108,2 kr8,8 kr (8%)
3. mar. 2026117 kr8,8 kr (8%)
10. feb. 2026108,2 kr8,8 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret