Gå til hovedindhold

Geberit betjeningsplade Sigma20 børstet stål - blank stål-børstet stål

GeberitSanitetEAN: 4025416544906
Pris fra 1.175 krtil 1.478,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 303,75 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.154 kr 20. maj

Sammenlign priser på Geberit betjeningsplade Sigma20 børstet stål - blank stål-børstet stål og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1175 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 115.882.SN.1, Skylleplade, Geberit, 246 mm, 12 mm, 164 mm
1.175 kr
Til butik
Geberit 115.882.SN.1, Skylleplade, Geberit, 246 mm, 12 mm, 164 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Tilbehør til toiletter
Farve: 1
Artikel nr.: 115.882.SN.1
EAN: 4025416544906
Varenr.: 4155959
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Betjeningsplade geberit sigma 20 børstet blank børstet
1.176 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Sigma 20 Round betjeningsplade, børstet/poleret rustfrit stål
1.199 kr
Til butik
Geberit Sigma 20 Round betjeningsplade, børstet/poleret rustfrit stål billede

Produktinformation

Geberit Sigma 20 betjeningsplade i børstet/poleret rustfrit stål praktisk og stilren løsning Geberit Sigma 20 betjeningsplade i børstet og poleret rustfrit stål er en solid og brugervenlig trykknapplade til dit badeværelse. Den passer til Geberit Sigma i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter
Farve: stainless steel
Størrelse: 246x164x12 mm
EAN: 4025416544906
Varenr.: 617080161
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit betjeningsplade Sigma20 børstet stål - blank stål-børstet stål
1.280 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit Sigma 20 betjeningsplade i børstet stål
1.288,79 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Sigma 20 Round betjeningsplade, børstet/poleret rustfrit stål
1.295 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Sigma 20 Round betjeningsplade, børstet/poleret rustfrit stål
1.299 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sigma20 børstet stål metal
1.387,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT SIGMA20 betjeningsplade børstet stål - blank stål-børstet stål
1.478,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit betjeningsplade Sigma20 børstet stål - blank stål-børstet stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit betjeningsplade Sigma20 børstet stål - blank stål-børstet stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.175 kr1.175 krKøb
2Proshop DK1.176 kr1.176 krKøb
3LavprisVVS1.199 kr1.199 krKøb
4Elvvs.dk1.280 kr1.280 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.288,79 kr1.288,79 krKøb
6BilligVVS DK1.295 kr1.295 krKøb
7CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb
8MaintainIt1.387,5 kr1.387,5 krKøb
9vvsfittings.dk1.478,75 kr1.478,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit betjeningsplade Sigma20 børstet stål - blank stål-børstet stål

PriceData har fulgt prisen på Geberit betjeningsplade Sigma20 børstet stål - blank stål-børstet stål i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.123 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 1.201 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.168 kr.

Den nuværende pris på 1.175 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Geberit betjeningsplade Sigma20 børstet stål - blank stål-børstet stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Geberit betjeningsplade Sigma20 børstet stål - blank stål-børstet stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.175 kr21 kr (2%)
20. maj 20261.154 kr34 kr (3%)
12. maj 20261.188 kr2 kr (0%)
17. apr. 20261.186 kr2 kr (0%)
15. apr. 20261.188 kr17 kr (1%)
10. apr. 20261.171 kr2 kr (0%)
5. apr. 20261.173 kr1 kr (0%)
2. apr. 20261.174 kr27 kr (2%)
1. apr. 20261.201 kr26 kr (2%)
25. mar. 20261.175 kr22 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret