Gå til hovedindhold

Geberit 115.883.KJ.1, Skylleplade, Hvid, Krom, Geberit, 246 mm, 12 mm, 164 mm

GeberitSanitetEAN: 4025416516750
Pris fra 562 krtil 779 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 217 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 533 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Geberit 115.883.KJ.1, Skylleplade, Hvid, Krom, Geberit, 246 mm, 12 mm, 164 mm og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 562 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit betjeningsplade sigma20 hvid/blankkrom/hvid
562 kr
Til butik
Geberit betjeningsplade sigma20 hvid/blankkrom/hvid billede

Produktinformation

Til dobbeltskyl Til aktivering af skyl ved indbygningscisterner fra Geberit Til indbygningscisterne UP320 Til frontbetjening Til indbygningscisterne UP300 Til anvendelse sammen med Geberit Sigma indbygningscisterne 8 cm (UP720 og UP700) Til anvendelse med Geberit Sigma indbygningscisterne (UP300) til Geberit betjeningsplader Alfa og Beta, og kun egnet til Unica med ekstra ombygningssæt Ikke egnet til anvendelse med Geberit Delta og Kappa indbygningscisterne 12 cm (UP100) og 15 cm (UP200) og Twinline.

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Installationssystemer
Artikel nr.: 115.883.KJ.1
EAN: 4025416516750
Varenr.: 2896744
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 115.883.KJ.1, Skylleplade, Hvid, Krom, Geberit, 246 mm, 12 mm, 164 mm
579 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Sigma 20 Square betjeningsplade, hvid/krom
599 kr
Til butik
Geberit Sigma 20 Square betjeningsplade, hvid/krom billede

Produktinformation

Geberit Sigma 20 Square betjeningsplade i hvid og krom stilrent til dit badeværelse Her får du en betjeningsplade til dit væghængte toilet, der kombinerer et klassisk hvidt udtryk med flotte kromdetaljer. Den er lavet i blank plast og passer til Geberit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter
Farve: white/chrome
Størrelse: 246x164x12 mm
EAN: 4025416516750
Varenr.: 617080350
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit Sigma20 Square betjeningsplader, krom/hvid
617 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SIGMA20 HVID BETJENINGSPLADE
634,63 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sigma20 Hvid Betjeningsplade
666,89 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Sigma 20 Square betjeningsplade, hvid/krom
679 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sigma20 hvid betjeningsplade
688,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT SIGMA30 betjeningsplade hvid/krom/hvid
717,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Sigma 20 Square betjeningsplade, hvid/krom
779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit 115.883.KJ.1, Skylleplade, Hvid, Krom, Geberit, 246 mm, 12 mm, 164 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit 115.883.KJ.1, Skylleplade, Hvid, Krom, Geberit, 246 mm, 12 mm, 164 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK562 kr601 krKøb
2CS MEGASTORE DK579 kr618 krKøb
3LavprisVVS599 kr599 krKøb
4WATTOO.DK617 kr617 krKøb
5EL-GROSSISTEN634,63 kr634,63 krKøb
6Billigelogvvs.dk666,89 kr666,89 krKøb
7CompletVVS679 kr679 krKøb
8MaintainIt688,75 kr688,75 krKøb
9vvsfittings.dk717,5 kr717,5 krKøb
10BilligVVS DK779 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit 115.883.KJ.1, Skylleplade, Hvid, Krom, Geberit, 246 mm, 12 mm, 164 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit 115.883.KJ.1, Skylleplade, Hvid, Krom, Geberit, 246 mm, 12 mm, 164 mm i 167 dage. Laveste pris i perioden er 533 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 576 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 564 kr.

Den nuværende pris på 562 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Geberit 115.883.KJ.1, Skylleplade, Hvid, Krom, Geberit, 246 mm, 12 mm, 164 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Geberit 115.883.KJ.1, Skylleplade, Hvid, Krom, Geberit, 246 mm, 12 mm, 164 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026562 kr2 kr (0%)
25. maj 2026564 kr1 kr (0%)
24. maj 2026565 kr1 kr (0%)
21. maj 2026566 kr9 kr (2%)
20. maj 2026575 kr1 kr (0%)
19. maj 2026576 kr9 kr (2%)
14. maj 2026567 kr2 kr (0%)
13. maj 2026565 kr2 kr (0%)
30. apr. 2026567 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026566 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret