Gå til hovedindhold

Geberit betjeningsplade sigma30 krom/matkrom/krom - Erstatning for 617087220

GeberitSanitetEAN: 4025416516712
Pris fra 730 krtil 963,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 233,75 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit betjeningsplade sigma30 krom/matkrom/krom - Erstatning for 617087220 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 730 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit betjeningsplade sigma30 krom/matkrom/krom
730 kr
Til butik
Geberit betjeningsplade sigma30 krom/matkrom/krom billede

Produktinformation

Geberit betjeningsplade Sigma30 krom/matkrom/krom

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Installationssystemer
Artikel nr.: 115.883.KH.1
EAN: 4025416516712
Varenr.: 2896743
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 115.883.KH.1, Skylleplade, Krom, Geberit, 246 mm, 12 mm, 164 mm
770 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit - Sigma20 betjeningsplade, krom/matkrom
819 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Sigma 20 Square betjeningsplade, krom/mat krom
819 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Sigma 20 Square betjeningsplade, krom/mat krom
819 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Sigma 20 Square betjeningsplade, krom/mat krom
825 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit Sigma 20(Ex.30) betjeningsplade i krom/mat krom
840,04 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit betjeningsplade sigma30 krom/matkrom/krom - Erstatning for 617087220
873 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sigma20 blankforkromet betjeningsplade
911,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT SIGMA30 betjeningsplade, blankforkromet
963,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit betjeningsplade sigma30 krom/matkrom/krom - Erstatning for 617087220 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit betjeningsplade sigma30 krom/matkrom/krom - Erstatning for 617087220 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK730 kr769 krKøb
2CS MEGASTORE DK770 kr809 krKøb
3WATTOO.DK819 kr819 krKøb
4CompletVVS819 kr819 krKøb
5LavprisVVS819 kr819 krKøb
6BilligVVS DK825 kr825 krKøb
7EL-GROSSISTEN840,04 kr840,04 krKøb
8Elvvs.dk873 kr873 krKøb
9MaintainIt911,25 kr911,25 krKøb
10vvsfittings.dk963,75 kr963,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit betjeningsplade sigma30 krom/matkrom/krom - Erstatning for 617087220

PriceData har fulgt prisen på Geberit betjeningsplade sigma30 krom/matkrom/krom - Erstatning for 617087220 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 730 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 768 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 744 kr.

Den nuværende pris på 730 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 29 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Geberit betjeningsplade sigma30 krom/matkrom/krom - Erstatning for 617087220. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Geberit betjeningsplade sigma30 krom/matkrom/krom - Erstatning for 617087220 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 2026730 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026731 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026732 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026733 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026734 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026735 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026736 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026737 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026738 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026739 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret