Gå til hovedindhold

Geberit betjeningsplade Kappa 20, kunststof blank forkromet

GeberitSanitetEAN: 4025416838661
Pris fra 494 krtil 623 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 430 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Geberit betjeningsplade Kappa 20, kunststof blank forkromet og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 494 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit betjeningsplade Kappa 20, kunststof blank forkromet
494 kr
Til butik
Geberit betjeningsplade Kappa 20, kunststof blank forkromet billede

Produktinformation

Betjeningsplade Til indbygningscisterne UP200 Til top-/frontbetjening Til dobbeltskyl

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Betjeningsplader & fingertryk
EAN: 4025416838661
Varenr.: 49512
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Betjeningsplade Kappa20 blankkrom
496,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Betjeningsplade geberit kappa 20, krom
503 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Kappa 20 betjeningsplade, krom
509 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit tryk Kappa 20 krom
523,36 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Kappa 20 betjeningsplade, krom
545 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Kappa20 betjeningsplade, kunststof blank forkromet
575 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Kappa 20 betjeningsplade, krom
599 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit betj. Kappa20 bl. Krom - blank krom
623 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit betjeningsplade Kappa 20, kunststof blank forkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit betjeningsplade Kappa 20, kunststof blank forkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk494 kr494 krKøb
2VVS.dk496,75 kr496,75 krKøb
3Proshop DK503 kr542 krKøb
4LavprisVVS509 kr509 krKøb
5EL-GROSSISTEN523,36 kr523,36 krKøb
6BilligVVS DK545 kr545 krKøb
7vvsfittings.dk575 kr575 krKøb
8CompletVVS599 kr599 krKøb
9CS MEGASTORE DK623 kr662 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit betjeningsplade Kappa 20, kunststof blank forkromet

PriceData har fulgt prisen på Geberit betjeningsplade Kappa 20, kunststof blank forkromet i 180 dage. Laveste pris i perioden er 418 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 496,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 459 kr.

Den nuværende pris på 494 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Geberit betjeningsplade Kappa 20, kunststof blank forkromet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Geberit betjeningsplade Kappa 20, kunststof blank forkromet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026494 kr2,75 kr (1%)
21. maj 2026496,75 kr66,75 kr (16%)
18. mar. 2026430 kr66,75 kr (13%)
7. mar. 2026496,75 kr66,75 kr (16%)
7. jan. 2026430 kr12 kr (3%)
31. dec. 2025418 kr9 kr (2%)
18. dec. 2025427 kr52 kr (11%)
5. dec. 2025479 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret