Gå til hovedindhold

Geberit montageramme, til betj - betjeningsplade Kappa og Artline

GeberitSanitetEAN: 4025416865865
Pris fra 189,89 krtil 263,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 73,86 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 185,88 kr 10. maj

Sammenlign priser på Geberit montageramme, til betj - betjeningsplade Kappa og Artline og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189.89 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit montageramme til UP200/Artline
189,89 kr
Til butik
Geberit montageramme til UP200/Artline billede

Produktinformation

Montageramme til Geberit betjeningsplader Kappa og Artline

Produktspecifikationer

EAN: 4025416865865
Varenr.: 15843915104591
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit montageramme, til betj - betjeningsplade Kappa og Artline
198 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT montageramme, til betjeningsplade Kappa og Artline
206,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit montageramme til UP200/Artline, hvid
207 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit montageramme til up200/artline
263,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit montageramme, til betj - betjeningsplade Kappa og Artline koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit montageramme, til betj - betjeningsplade Kappa og Artline koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN189,89 kr189,89 krKøb
2CS MEGASTORE DK198 kr237 krKøb
3vvsfittings.dk206,25 kr206,25 krKøb
4WATTOO.DK207 kr207 krKøb
5VVS.dk263,75 kr263,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit montageramme, til betj - betjeningsplade Kappa og Artline

PriceData har fulgt prisen på Geberit montageramme, til betj - betjeningsplade Kappa og Artline i 175 dage. Laveste pris i perioden er 185 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 206,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 193 kr.

Den nuværende pris på 189,89 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Geberit montageramme, til betj - betjeningsplade Kappa og Artline. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Geberit montageramme, til betj - betjeningsplade Kappa og Artline de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026189,89 kr8,11 kr (4%)
23. maj 2026198 kr8,11 kr (4%)
16. maj 2026189,89 kr4,01 kr (2%)
10. maj 2026185,88 kr20,37 kr (10%)
1. maj 2026206,25 kr
24. apr. 2026206 kr3 kr (1%)
13. mar. 2026203 kr9 kr (5%)
2. mar. 2026194 kr9 kr (4%)
1. mar. 2026203 kr9 kr (5%)
5. feb. 2026194 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret