Gå til hovedindhold

GEBERIT ACANTO toiletsæde med softclose og quick relese, 350x437x49mm hvid

GeberitSanitetEAN: 4022009352634
Pris fra 1.199 krtil 1.495 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 296 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GEBERIT ACANTO toiletsæde med softclose og quick relese, 350x437x49mm hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1199 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Acanto toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.199 kr
Til butik
Geberit Acanto toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Acanto toiletsædet: komfortabelt, aftageligt og lydløst Dette toiletsæde fra Geberits Acanto-serie er en praktisk og gennemtænkt løsning til dit badeværelse. Det er fremstillet i hvidt duroplast, har et slankt udtryk og passer perfekt til Acanto-toiletter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 355x437x49 mm
EAN: 4022009352634
Varenr.: 614656300
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Acanto toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.209 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toiletsæde Acanto m/qr & soft close
1.211 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit acanto toiletsæde 350x437x49mm hvid duroplast
1.284 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT ACANTO toiletsæde med softclose og quick relese, 350x437x49mm hvid
1.370 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT ACANTO toiletsæde med softclose 350x437x49mm hvid
1.378,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit Acanto toiletsæde
1.480,08 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Acanto toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.495 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT ACANTO toiletsæde med softclose og quick relese, 350x437x49mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT ACANTO toiletsæde med softclose og quick relese, 350x437x49mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS1.199 kr1.199 krKøb
2LavprisVVS1.209 kr1.209 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.211 kr1.211 krKøb
4Proshop DK1.284 kr1.284 krKøb
5Elvvs.dk1.370 kr1.370 krKøb
6vvsfittings.dk1.378,75 kr1.378,75 krKøb
7EL-GROSSISTEN1.480,08 kr1.480,08 krKøb
8BilligVVS DK1.495 kr1.495 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT ACANTO toiletsæde med softclose og quick relese, 350x437x49mm hvid

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT ACANTO toiletsæde med softclose og quick relese, 350x437x49mm hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.178 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 1.289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.236 kr.

Den nuværende pris på 1.199 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for GEBERIT ACANTO toiletsæde med softclose og quick relese, 350x437x49mm hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for GEBERIT ACANTO toiletsæde med softclose og quick relese, 350x437x49mm hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.199 kr10 kr (1%)
30. maj 20261.209 kr74 kr (6%)
29. maj 20261.283 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.284 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.283 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.284 kr50 kr (4%)
14. maj 20261.234 kr3 kr (0%)
10. maj 20261.237 kr46 kr (4%)
9. maj 20261.283 kr46 kr (4%)
5. maj 20261.237 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret