Gå til hovedindhold

Geberit Acanto sæt væghængt toilet, skjult montering, KeraTect, TurboFlush, med toiletsæde: Soft close

GeberitSanitetEAN: 4025410733139
Pris fra 3.914 krtil 4.699 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 785 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.711,65 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Geberit Acanto sæt væghængt toilet, skjult montering, KeraTect, TurboFlush, med toiletsæde: Soft close og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3914 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit Acanto vghngt toilet, TurboFlush, KeraTect, inkl. softclose sde
3.914 kr
Til butik
Geberit Acanto vghngt toilet, TurboFlush, KeraTect, inkl. softclose sde billede

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Vghngt toilet
EAN: 4025410733139
Varenr.: 612973330
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Acanto sæt væghængt toilet, skjult montering, KeraTect, TurboFlush, med toiletsæde: Soft close
4.139 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Acanto væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
4.199 kr
Til butik
Geberit Acanto væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid billede

Produktinformation

Væghængt Acanto-toilet fra Geberit Acanto-toilettet fra Geberit er et væghængt toilet med skjult montering. Til toilettet medfølger der et toiletbræt med soft close samt monteringsbeslag. Egenskaber: Uden skyllekant Væghængt Skjulte monteringsbeslag Turb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 53x36x38 cm
EAN: 4025410733139
Varenr.: 612973330
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Acanto væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
4.219 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GEBERIT ACANTO hængetoilet/sæde 360x385x530mm t/indb.cist porcel
4.290,43 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Acanto hængeskål keratect med sæde
4.581,25 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Acanto væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
4.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Acanto sæt væghængt toilet, skjult montering, KeraTect, TurboFlush, med toiletsæde: Soft close koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Acanto sæt væghængt toilet, skjult montering, KeraTect, TurboFlush, med toiletsæde: Soft close koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK3.914 kr3.914 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.139 kr4.338 krKøb
3LavprisVVS4.199 kr4.199 krKøb
4BilligVVS DK4.219 kr4.219 krKøb
5EL-GROSSISTEN4.290,43 kr4.290,43 krKøb
6MaintainIt4.581,25 kr4.581,25 krKøb
7CompletVVS4.699 kr4.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Acanto sæt væghængt toilet, skjult montering, KeraTect, TurboFlush, med toiletsæde: Soft close

PriceData har fulgt prisen på Geberit Acanto sæt væghængt toilet, skjult montering, KeraTect, TurboFlush, med toiletsæde: Soft close i 179 dage. Laveste pris i perioden er 3.639 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 4.148 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.932 kr.

Den nuværende pris på 3.914 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Geberit Acanto sæt væghængt toilet, skjult montering, KeraTect, TurboFlush, med toiletsæde: Soft close. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Geberit Acanto sæt væghængt toilet, skjult montering, KeraTect, TurboFlush, med toiletsæde: Soft close de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.914 kr225 kr (5%)
26. maj 20264.139 kr225 kr (6%)
23. maj 20263.914 kr225 kr (5%)
22. maj 20264.139 kr225 kr (6%)
8. maj 20263.914 kr234 kr (6%)
7. maj 20264.148 kr234 kr (6%)
4. maj 20263.914 kr202,35 kr (5%)
30. apr. 20263.711,65 kr356,35 kr (9%)
29. apr. 20264.068 kr356,35 kr (10%)
21. apr. 20263.711,65 kr202,35 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret