Gå til hovedindhold

Gustavsberg GBG 5556 Nautic håndvask C+ 560 x 430 mm til bolte/bæringer

GustavsbergSanitetEAN: 4047289917427
Pris fra 890 krtil 1.299 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 409 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 839 kr 18. apr.

Sammenlign priser på GBG 5556 Nautic håndvask C+ 560 x 430 mm til bolte/bæringer og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 890 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 5556 håndvask 560x430 mm, C+
890 kr
Til butik
Gustavsberg Nautic 5556 håndvask 560x430 mm, C+ billede

Produktinformation

Med hanehul og overløb Hvid Eliptisk form Til bolte eller bæring

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Gustavsberg håndvaske
EAN: 4047289917427
Varenr.: 238558
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 5556 håndvask, 56x43 cm, hvid
916 kr
Til butik
Gustavsberg Nautic 5556 håndvask, 56x43 cm, hvid billede

Produktinformation

Gustavsberg håndvask med god afsætningsplads Din rengøring gøres nemmere med håndvaskens rengøringsvenlige overfladebehandling. Overfladen gør et svært for kalk og snavs at sætte sig fast. Du får også god afsætningsplads på begge sider af vandhanen. Med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Håndvaske
Farve: white
Størrelse: 560x430x175 mm
EAN: 4047289917427
Varenr.: 626257000
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic håndvask med C+ 560 x 430
943,9 kr
Til butik
Gustavsberg Nautic håndvask med C+ 560 x 430 billede

Produktinformation

Rengøringsvenlig håndvask med hanehul fra GustavsbergHåndvasken, der er til bolt-/konsolmontering, er fremstillet i hygiejnisk, holdbart og tætnistret sanitetsporcelæn med en rengøringsvenlig overfladebehandling. Den rengøringsvenlige overfladebehandling...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4047289917427
Varenr.: 15843757490511
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 5556 håndvask, 56x43 cm, hvid
1.055 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GBG 5556 Nautic håndvask C+ 560 x 430 mm til bolte/bæringer
1.134 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 5556 håndvask, 56x43 cm, hvid
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GBG 5556 Nautic håndvask C+ 560 x 430 mm til bolte/bæringer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GBG 5556 Nautic håndvask C+ 560 x 430 mm til bolte/bæringer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk890 kr890 krKøb
2LavprisVVS916 kr916 krKøb
3EL-GROSSISTEN943,9 kr943,9 krKøb
4BilligVVS DK1.055 kr1.055 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.134 kr1.134 krKøb
6CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GBG 5556 Nautic håndvask C+ 560 x 430 mm til bolte/bæringer

PriceData har fulgt prisen på GBG 5556 Nautic håndvask C+ 560 x 430 mm til bolte/bæringer i 182 dage. Laveste pris i perioden er 815 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.272 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 944 kr.

Den nuværende pris på 890 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for GBG 5556 Nautic håndvask C+ 560 x 430 mm til bolte/bæringer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for GBG 5556 Nautic håndvask C+ 560 x 430 mm til bolte/bæringer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026890 kr26 kr (3%)
28. maj 2026916 kr26 kr (3%)
27. maj 2026890 kr26 kr (3%)
26. maj 2026916 kr27,9 kr (3%)
24. maj 2026943,9 kr27,9 kr (3%)
17. maj 2026916 kr27,9 kr (3%)
16. maj 2026943,9 kr40,04 kr (4%)
10. maj 2026903,86 kr28,14 kr (3%)
3. maj 2026932 kr93 kr (11%)
18. apr. 2026839 kr187 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret