Gå til hovedindhold

Garmin Forerunner 165 - Sort - sportsur med bånd - silikone - skifergrå - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g

GarminArmbåndsureEAN: 0753759326593
Pris fra 1.691 krtil 2.199 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 508 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.499 kr 16. maj

Sammenlign priser på Garmin Forerunner 165 - Sort - sportsur med bånd - silikone - skifergrå - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1691 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Forerunner 165 43 mm Sort SmartWatch
1.691 kr
Til butik
Garmin Forerunner 165 43 mm Sort SmartWatch billede

Produktinformation

Garmin Forerunner 165 - Sort - sportsur med bånd - silikone - skifergrå - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2" - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Artikel nr.: 010-02863-20
EAN: 0753759326593
Varenr.: 1001911512
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Forerunner 165 - Sort - sportsur med bånd - silikone - skifergrå - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g
1.698 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Garmin Forerunner® 165 42mm Sort – Løbeur AMOLED Touchscreen, Musik, Unisex, Avanceret Fitness Tracker, Løbeshop
-23%1.699 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Garmin Forerunner® 165 42mm Sort – Løbeur AMOLED Touchscreen, Musik, Unisex, Avanceret Fitness Tracker, Løbeshop billede

Produktinformation

Garmin Forerunner 165 er et let, stilrent og brugervenligt løbeur til løbere på mange niveauer lige fra motionister til dedikerede træningsentusiaster. Med en skarp AMOLED-touchskærm, præcis GPS, træningsanalyse og avanceret søvn- og sundhedssporing får du alle de vigtigste funktioner samlet i ét elegant ur. Et godt valg til dig, der ønsker et intuitivt og motiverende ur, som hjælper dig med at træne smartere. NYHEDER OG FUNKTIONER I FORERUNNER 165 - AMOLED Touchscreen Display - Opdateret design - Training Effect - Garmin Pay - HRV Status SPECIFIKATIONER - Fysisk størrelse: 43 x 43 x 11.6 mm - Vægt: 39 g - Display størrelse: 1.2” - Display opløsning: 390 x 390 AMOLED TOUCH-SKÆRM Den nye AMOLED-skærm giver et markant bedre billede end tidligere modeller.

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: sportsure
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0753759326593
Varenr.: 255519
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Forerunner 165
1.857 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Garmin Forerunner 165 43mm GPS (black/slate gray)
1.999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sportsur Garmin Forerunner 165 - 43 mm AMOLED GPS, sort
2.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sportsur Garmin Forerunner 165 - 43 mm AMOLED GPS, sort
2.119 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Forerunner 165
2.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Forerunner 165 - Sort - sportsur med bånd - silikone - skifergrå - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Forerunner 165 - Sort - sportsur med bånd - silikone - skifergrå - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.691 kr1.691 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.698 kr1.698 krKøb
3Løbeshop DK1.699 kr1.699 krKøb
4Proshop DK1.857 kr1.857 krKøb
5Komplett DK1.999 kr1.999 krKøb
6Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
7Vivas DK2.119 kr2.198 krKøb
8Dustin DK2.199 kr2.285,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Forerunner 165 - Sort - sportsur med bånd - silikone - skifergrå - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g

PriceData har fulgt prisen på Garmin Forerunner 165 - Sort - sportsur med bånd - silikone - skifergrå - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.498 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 1.809 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.646 kr.

Den nuværende pris på 1.691 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Garmin Forerunner 165 - Sort - sportsur med bånd - silikone - skifergrå - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Garmin Forerunner 165 - Sort - sportsur med bånd - silikone - skifergrå - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.691 kr108 kr (7%)
29. maj 20261.583 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.584 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.583 kr84 kr (6%)
16. maj 20261.499 kr84 kr (5%)
11. maj 20261.583 kr84 kr (6%)
21. apr. 20261.499 kr145 kr (9%)
19. mar. 20261.644 kr145 kr (10%)
4. mar. 20261.499 kr30 kr (2%)
3. mar. 20261.529 kr115 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret