Gå til hovedindhold

Garmin Forerunner 55 - Hvid - sportsur med bånd - silikone - hvid - display 1.04 - Bluetooth, ANT+ - 37 g

GarminArmbåndsureEAN: 0753759279646
Pris fra 1.085 krtil 1.348 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 263 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.019 kr 22. maj

Sammenlign priser på Garmin Forerunner 55 - Hvid - sportsur med bånd - silikone - hvid - display 1.04 - Bluetooth, ANT+ - 37 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1085 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Forerunner 55 42 mm Sort Sportsur
1.085 kr
Til butik
Garmin Forerunner 55 42 mm Sort Sportsur billede

Produktinformation

Garmin Forerunner 55 - Hvid - sportsur med bånd - silikone - hvid - display 1.04" - Bluetooth, ANT+ - 37 g

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Artikel nr.: 010-02562-11
EAN: 0753759279646
Varenr.: 998974813
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Forerunner 55 - Hvid - sportsur med bånd - silikone - hvid - display 1.04 - Bluetooth, ANT+ - 37 g
1.139 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Forerunner 55
1.139 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Forerunner 55 2,64 Cm (1.04 tommer) Mip 42 Mm Digital 208 X 208 Pixel Sort Gps (satellit)
1.249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Garmin Forerunner 55 42 mm Sort Sportsur
1.329 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Garmin Forerunner 55 - white
1.348 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Forerunner 55 - Hvid - sportsur med bånd - silikone - hvid - display 1.04 - Bluetooth, ANT+ - 37 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Forerunner 55 - Hvid - sportsur med bånd - silikone - hvid - display 1.04 - Bluetooth, ANT+ - 37 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.085 kr1.085 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.139 kr1.139 krKøb
3Proshop DK1.139 kr1.139 krKøb
4Dustin DK1.249 kr1.335,25 krKøb
5Ultrashop1.329 kr1.329 krKøb
6INphone.dk1.348 kr1.348 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Forerunner 55 - Hvid - sportsur med bånd - silikone - hvid - display 1.04 - Bluetooth, ANT+ - 37 g

PriceData har fulgt prisen på Garmin Forerunner 55 - Hvid - sportsur med bånd - silikone - hvid - display 1.04 - Bluetooth, ANT+ - 37 g i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.019 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.248 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.153 kr.

Den nuværende pris på 1.085 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Garmin Forerunner 55 - Hvid - sportsur med bånd - silikone - hvid - display 1.04 - Bluetooth, ANT+ - 37 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Garmin Forerunner 55 - Hvid - sportsur med bånd - silikone - hvid - display 1.04 - Bluetooth, ANT+ - 37 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.085 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.077 kr58 kr (6%)
22. maj 20261.019 kr50 kr (5%)
20. maj 20261.069 kr8 kr (1%)
17. maj 20261.077 kr22 kr (2%)
16. maj 20261.055 kr22 kr (2%)
15. maj 20261.077 kr58 kr (6%)
14. maj 20261.019 kr5 kr (0%)
13. maj 20261.024 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.023 kr16 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret