Gå til hovedindhold

Gardena Slangevogn CleverRoll Easy Metal M m. 25 m FLEX slange 13 mm (1/2"), sæt - 18547-20

GardenaRedskaberEAN: 4078500045070
Pris fra 809 krtil 1.276 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 467 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gardena Slangevogn CleverRoll Easy Metal M m. 25 m FLEX slange 13 mm (1/2"), sæt - 18547-20 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 809 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena CleverRoll Easy Metal slangevogn M, med 25 meter Flex slange
-10%809 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gardena CleverRoll Easy Metal slangevogn M, med 25 meter Flex slange billede

Produktinformation

Gardena CleverRoll Easy slangevogn - Effektiv havepleje uden besvær Få kontrol over din havevanding med Gardena CleverRoll Easy slangevogn. Denne robuste slangevogn er designet til enkelhed og effektivitet. Med et ergonomisk metalhåndtag, der er dækket af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveartikler
Størrelse: M
EAN: 4078500045070
Varenr.: 881226774
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Slangevogn CleverRoll Easy Metal M m. 25 m FLEX slange 13 mm (1/2), sæt
908 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena AquaRoll M Easy M-sæt
937 kr
Til butik
Gardena AquaRoll M Easy M-sæt billede

Produktinformation

GARDENA AquaRoll M Easy Metal er meget solid og robust og kan modstå selv den største belastning i haven. Den giver mulighed for pladsbesparende opbevaring af haveslangen og er praktisk i brug. Slangen rulles nemt op ved hjælp af det ergonomiske metalhåndsving med bløde plastikkomponenter og det robuste slangestyr. Takket være den sammenklappelige...

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Havevanding
Artikel nr.: 18547-20
EAN: 4078500045070
Varenr.: 2736708
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena CleverRoll Easy Metal slangevogn M, med 25 meter Flex slange
-9%1.068 kr
Før 1.175 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vandslanger.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Slangevogn, CleverRoll Metal Easy M sæt
1.099 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Slangevogn CleverRoll Easy Metal M m. 25 m FLEX slange 13 mm (1/2"), sæt - 18547-20
1.100 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena CleverRoll Easy Metal slangevogn M, med 25 meter Flex slange
1.187 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
GARDENA CleverRoll M Easy metalslangevogn, 25 m flexslange
1.276 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Slangevogn CleverRoll Easy Metal M m. 25 m FLEX slange 13 mm (1/2"), sæt - 18547-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Slangevogn CleverRoll Easy Metal M m. 25 m FLEX slange 13 mm (1/2"), sæt - 18547-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj809 kr809 krKøb
2CS MEGASTORE DK908 kr947 krKøb
3Proshop DK937 kr976 krKøb
4LavprisVVS1.068 kr1.068 krKøb
5Vandslanger.dk1.099 kr1.099 krKøb
6Homeshop DK1.100 kr1.100 krKøb
7BilligVVS DK1.187 kr1.187 krKøb
8Teknikproffset DK1.276 kr1.355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Slangevogn CleverRoll Easy Metal M m. 25 m FLEX slange 13 mm (1/2"), sæt - 18547-20

PriceData har fulgt prisen på Gardena Slangevogn CleverRoll Easy Metal M m. 25 m FLEX slange 13 mm (1/2"), sæt - 18547-20 i 153 dage. Laveste pris i perioden er 809 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 928 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 899 kr.

Den nuværende pris på 809 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Gardena Slangevogn CleverRoll Easy Metal M m. 25 m FLEX slange 13 mm (1/2"), sæt - 18547-20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Gardena Slangevogn CleverRoll Easy Metal M m. 25 m FLEX slange 13 mm (1/2"), sæt - 18547-20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026809 kr90 kr (10%)
1. jun. 2026899 kr9 kr (1%)
28. maj 2026890 kr9 kr (1%)
26. maj 2026899 kr9 kr (1%)
23. maj 2026890 kr9 kr (1%)
14. maj 2026899 kr9 kr (1%)
9. maj 2026890 kr19 kr (2%)
8. maj 2026909 kr19 kr (2%)
7. maj 2026890 kr9 kr (1%)
3. maj 2026899 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret