Gå til hovedindhold

Gardena CleverRoll Easy slangevogn M, uden slange

GardenaRedskaberEAN: 4078500032902
Pris fra 609 krtil 1.075 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 466 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 573 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Gardena CleverRoll Easy slangevogn M, uden slange og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 609 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena CleverRoll Easy slangevogn M, uden slange
609 kr
Til butik
Gardena CleverRoll Easy slangevogn M, uden slange billede

Produktinformation

Gardena CleverRoll Easy Hose Trolley M Oplev en ny dimension af havearbejde med Gardena CleverRoll M Easy Hose Trolley. Denne smarte slangevogns design er lavet til at give dig pladsbesparende opbevaring af haveslangen, samtidig med at den er praktisk og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveartikler
Farve: turquoise, orange, gray
EAN: 4078500032902
Varenr.: 881226777
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Slangevogn AquaRoll M Easy
639 kr
Til butik
Gardena Slangevogn AquaRoll M Easy billede

Produktinformation

GARDENA AquaRoll M Easy slangevogn muliggør nu en pladsbesparende opbevaring af haveslange og er let at bruge. Med det ergonomiske håndtag med bløde plastkomponenter og den robuste slangestyring, kan slangen pålideligt rulles ind. Frostbeskyttet "Made in Germany".

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Havevanding
Artikel nr.: 18515-20
EAN: 4078500032902
Varenr.: 2652539
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gardena CleverRoll Easy slangevogn M, uden slange
-17%669 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gardena CleverRoll Easy slangevogn M, uden slange billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Have
Farve: turquoise, orange, gray
EAN: 4078500032902
Varenr.: 881226777
Gå til Vandslanger.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Slangevogn, CleverRoll Easy M
689 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Slangevogn CleverRoll Easy M - 18515-20
689,95 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena CleverRoll Easy slangevogn M, uden slange
-8%756 kr
Før 822 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gardena AquaRoll M Slangevogn
819 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena CleverRoll Easy slangevogn M, uden slange
841 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Slangevogn CleverRoll Easy M (usamlet)
1.075 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena CleverRoll Easy slangevogn M, uden slange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena CleverRoll Easy slangevogn M, uden slange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj609 kr609 krKøb
2Proshop DK639 kr678 krKøb
3CompletVVS669 kr669 krKøb
4Vandslanger.dk689 kr689 krKøb
5Homeshop DK689,95 kr689,95 krKøb
6BilligVVS DK756 kr756 krKøb
7Ultrashop819 kr819 krKøb
8LavprisVVS841 kr841 krKøb
9CS MEGASTORE DK1.075 kr1.274 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena CleverRoll Easy slangevogn M, uden slange

PriceData har fulgt prisen på Gardena CleverRoll Easy slangevogn M, uden slange i 147 dage. Laveste pris i perioden er 498 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 650 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 565 kr.

Den nuværende pris på 609 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Gardena CleverRoll Easy slangevogn M, uden slange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Gardena CleverRoll Easy slangevogn M, uden slange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026609 kr24 kr (4%)
22. maj 2026585 kr64 kr (10%)
9. maj 2026649 kr1 kr (0%)
8. maj 2026650 kr1 kr (0%)
3. maj 2026649 kr7 kr (1%)
2. maj 2026642 kr24 kr (4%)
30. apr. 2026618 kr13 kr (2%)
29. apr. 2026631 kr2 kr (0%)
25. apr. 2026629 kr51 kr (9%)
16. apr. 2026578 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret