Gå til hovedindhold

Gaming mus Razer Basilisk V3 - højrehåndet, USB, optisk, 26.000 DPI

RazerComputer – tilbehørEAN: 8886419333487
Pris fra 287 krtil 561 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 274 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gaming mus Razer Basilisk V3 - højrehåndet, USB, optisk, 26.000 DPI og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 287 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Basilisk V3 Optisk Kabling Sort
287 kr
Til butik
Razer Basilisk V3 Optisk Kabling Sort billede

Produktinformation

Razer Basilisk V3 - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 11 knapper - kablet - USB

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ01-04000100-R3M1
EAN: 8886419333487
Varenr.: 999518083
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Basilisk V3 - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Sort
290 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Razer USA Razer Basilisk V3 Optisk Kabling Sort
-46%339 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Razer USA Razer Basilisk V3 Optisk Kabling Sort billede

Produktinformation

Upplev spelvärlden på ett nytt sätt med den senaste Razer Basilisk V3 - en ergonomisk spelmus som är skapad för att leverera anpassningsbar prestanda. Med 10+1 programmerbara knappar, ett smart rullhjul och levande Razer Chroma™ RGB-belysning har du möjlighet att dominera dina motståndare på ditt eget vis. 10+1 Programmerbara Knappar, Anpassa ditt spel genom att tilldela olika makron och sekundära funktioner till 11 lätta att nå knappar, inklusive den prisade multifunktionsutlösaren. Använd dem för viktiga åtgärder som push-to-talk, ping och mycket mer. Optimerad Prestanda, Byt smidigt mellan dina anpassade knappkonfigurationer med hjälp av en programmerbar knapp under musen. Det ger dig möjlighet att optimera din prestanda för varje spel och uppgift. Razer™ Hyperscroll Tilthjul, Vår senaste rullhjulsinnovation ger en ny nivå av funktionalitet som du verkligen kan känna av. Den erbjuder två rullningslägen för ökad flexibilitet och kan automatiskt växla mellan dem för en sömlös användning, tack vare en avancerad intelligent funktion. Specifikationer, Modell V3, Inmatningsenhet Produkttyp: Mus, Ergonomisk design: Ja, Antal knappar: 11, Teknik för rörelsedetektering: Optisk, Anslutningsteknik: Kabelansluten, Inriktning: Högerhänt, Rörelseupplösning: 26000 dpi, Gränssnitt: USB, Egenskaper: Razer Focus+ Optical Sensor, Programmerbara knappar, Lutningsbart rullhjul, Scrollhjul, RGB 16,8 miljoners flerfärgsilluminering, Prestanda: 650 tum per sekund, 50 G maximal acceleration, 70 miljoner klick, Diverse Färgkategori: Svart, Mått och vikt, Vikt: 101 g, Höjd: 4.25 cm, Djup: 13 cm, Bredd: 6 cm.

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Mus
EAN: 8886419333487
Varenr.: C32501
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus Razer Basilisk V3, optisk, kablet, sort
-10%359 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus Razer Basilisk V3, optisk, kablet, sort
-10%379 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer Basilisk V3 Optisk Kabling Sort
419 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Razer Basilisk V3 Optisk Kabling Sort Mus - GEEKD.dk
439 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Razer Basilisk V3 Gaming Usb-a Mus
-0%561 kr
Før 561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming mus Razer Basilisk V3 - højrehåndet, USB, optisk, 26.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming mus Razer Basilisk V3 - højrehåndet, USB, optisk, 26.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK287 kr287 krKøb
2Proshop DK290 kr329 krKøb
3Teknikproffset DK339 kr388 krKøb
4Boligcenter DK359 kr359 krKøb
5Vivas DK379 kr448 krKøb
6Ultrashop419 kr419 krKøb
7Geekd439 kr439 krKøb
8Dustin DK561 kr647,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gaming mus Razer Basilisk V3 - højrehåndet, USB, optisk, 26.000 DPI

PriceData har fulgt prisen på Gaming mus Razer Basilisk V3 - højrehåndet, USB, optisk, 26.000 DPI i 182 dage. Laveste pris i perioden er 287 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 317 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 307 kr.

Den nuværende pris på 287 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Gaming mus Razer Basilisk V3 - højrehåndet, USB, optisk, 26.000 DPI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Gaming mus Razer Basilisk V3 - højrehåndet, USB, optisk, 26.000 DPI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026287 kr3 kr (1%)
18. maj 2026290 kr2 kr (1%)
16. maj 2026288 kr4 kr (1%)
15. maj 2026292 kr3 kr (1%)
14. maj 2026289 kr4 kr (1%)
13. maj 2026293 kr2 kr (1%)
11. maj 2026291 kr2 kr (1%)
10. maj 2026289 kr3 kr (1%)
9. maj 2026292 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026293 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret