Gå til hovedindhold

Gaming headset Razer Barracuda X (2022) trådløst/kablet - on-ear, pink

RazerHovedtelefoner og headsetEAN: 8886419379898
Pris fra 651 krtil 879 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 228 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 648 kr 24. maj

Sammenlign priser på Gaming headset Razer Barracuda X (2022) trådløst/kablet - on-ear, pink og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 651 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Barracuda X Trådløs Kablet Høretelefoner Pink
651 kr
Til butik
Razer Barracuda X Trådløs Kablet Høretelefoner Pink billede

Produktinformation

Razer Barracuda X - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik, USB-C - støjisolerende - kvarts

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ04-04430300-R3M1
EAN: 8886419379898
Varenr.: 1000629863
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Barracuda X (2022) - Quartz/Pink
834 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer Barracuda X Trådløs Kablet Høretelefoner Pink
849 kr
Til butik
Razer Barracuda X Trådløs Kablet Høretelefoner Pink billede

Produktinformation

Razer Barracuda X Trådløse Kablet Hovedtelefoner - Pink Oplev en ny dimension af lyd med Razer Barracuda X trådløse kablede hovedtelefoner i en smuk pink farve. Designet til gamere og musikelskere, kombinerer disse hovedtelefoner overlegen lydkvalitet m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Kategori: skal sorteres
EAN: 8886419379898
Varenr.: 114644
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Razer Barracuda X - Quartz Pink Headset - GEEKD.dk
851 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming headset Razer Barracuda X (2022) trådløst/kablet - on-ear, pink
-4%859 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming headset Razer Barracuda X (2022) trådløst/kablet - on-ear, pink
-4%879 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming headset Razer Barracuda X (2022) trådløst/kablet - on-ear, pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming headset Razer Barracuda X (2022) trådløst/kablet - on-ear, pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK651 kr651 krKøb
2Proshop DK834 kr873 krKøb
3Ultrashop849 kr849 krKøb
4Geekd851 kr851 krKøb
5Boligcenter DK859 kr859 krKøb
6Vivas DK879 kr958 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gaming headset Razer Barracuda X (2022) trådløst/kablet - on-ear, pink

PriceData har fulgt prisen på Gaming headset Razer Barracuda X (2022) trådløst/kablet - on-ear, pink i 185 dage. Laveste pris i perioden er 573 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 867 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 666 kr.

Den nuværende pris på 651 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Gaming headset Razer Barracuda X (2022) trådløst/kablet - on-ear, pink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Gaming headset Razer Barracuda X (2022) trådløst/kablet - on-ear, pink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026651 kr1 kr (0%)
26. maj 2026652 kr1 kr (0%)
25. maj 2026651 kr3 kr (0%)
24. maj 2026648 kr3 kr (0%)
23. maj 2026651 kr16 kr (2%)
22. maj 2026667 kr164 kr (20%)
21. maj 2026831 kr62 kr (8%)
20. maj 2026769 kr63 kr (8%)
19. maj 2026832 kr1 kr (0%)
18. maj 2026831 kr62 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret