Gå til hovedindhold

Razer Barracuda X - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik, USB-C - støjisolerende - kviksølv

RazerHovedtelefoner og headsetEAN: 8886419379874
Pris fra 618 krtil 849 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 231 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 613 kr 9. maj

Sammenlign priser på Razer Barracuda X - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik, USB-C - støjisolerende - kviksølv og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 618 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Barracuda X - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik, USB-C - støjisolerende - kviksølv
618 kr
Til butik
Razer Barracuda X - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik, USB-C - støjisolerende - kviksølv billede

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: RZ04-04430200-R3M1
EAN: 8886419379874
Varenr.: 8492645
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Barracuda X Trådløs Kablet Høretelefoner Hvid
625 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Barracuda X (2022) - Mecury/White
628 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer Barracuda X Trådløs Kablet Høretelefoner Hvid
739 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Razer Barracuda X Mercury White Headset - GEEKD.dk
778 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming headset Razer Barracuda X - kablet & trådløst, USB-C/Bluetooth, hvid
-14%829 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming headset Razer Barracuda X - kablet & trådløst, USB-C/Bluetooth, hvid
-13%849 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Barracuda X - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik, USB-C - støjisolerende - kviksølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Barracuda X - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik, USB-C - støjisolerende - kviksølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK618 kr657 krKøb
2CompuMail DK625 kr625 krKøb
3Proshop DK628 kr667 krKøb
4Ultrashop739 kr739 krKøb
5Geekd778 kr778 krKøb
6Boligcenter DK829 kr829 krKøb
7Vivas DK849 kr928 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer Barracuda X - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik, USB-C - støjisolerende - kviksølv

PriceData har fulgt prisen på Razer Barracuda X - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik, USB-C - støjisolerende - kviksølv i 183 dage. Laveste pris i perioden er 544 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 661 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 609 kr.

Den nuværende pris på 618 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Razer Barracuda X - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik, USB-C - støjisolerende - kviksølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Razer Barracuda X - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik, USB-C - støjisolerende - kviksølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026618 kr3 kr (0%)
1. jun. 2026615 kr3 kr (0%)
29. maj 2026618 kr13 kr (2%)
27. maj 2026631 kr7 kr (1%)
23. maj 2026624 kr5 kr (1%)
14. maj 2026619 kr6 kr (1%)
9. maj 2026613 kr48 kr (7%)
8. apr. 2026661 kr18 kr (3%)
18. mar. 2026643 kr18 kr (3%)
17. mar. 2026661 kr18 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret