Gå til hovedindhold

Gaming headset Corsair HS35 v2 - kablet, hovedbøjle, carbon

CorsairSpilEAN: 0840006674573
Pris fra 269 krtil 429 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 262 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Gaming headset Corsair HS35 v2 - kablet, hovedbøjle, carbon og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair Gaming HS35 v2
269 kr
Til butik
Corsair Gaming HS35 v2 billede

Produktinformation

Headset, fuld størrelse, kablet, 3,5 mm jackstik, kulsort

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: CA-9011377-EU
EAN: 0840006674573
Varenr.: 3261838
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Gaming HS35 v2 Kablet Høretelefoner Sort
275 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Hs35 V2 Mp Gaming Headset Stereo Kulfiber
-0%286 kr
Før 286,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair Hs35 V2 Mp Gaming Headset Stereo Kulfiber billede

Produktinformation

Universal 3,5 mm-forbindelse fungerer med PC, Mac, spilkonsoller og mobiltelefoner Specialindstillede 50 mm-drivere gengiver præcis bas og mellemtone Flydende hovedbøjle og bløde, stofbetrukne ørepuder lader dig spille i timevis Aftagelig omnidirektionel boommikrofon sikrer klar teamkommunikation Mute-knap på ørekoppen og lydstyrkehjul holder kontrolfunktionerne inden for rækkevidde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Spil
Artikel nr.: CA-9011377-EU
EAN: 0840006674573
Varenr.: 5020006925
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming headset Corsair HS35 v2 - kablet, hovedbøjle, carbon
-2%409 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming headset Corsair HS35 v2 - kablet, hovedbøjle, carbon
-2%429 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming headset Corsair HS35 v2 - kablet, hovedbøjle, carbon koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming headset Corsair HS35 v2 - kablet, hovedbøjle, carbon koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK269 kr308 krKøb
2CompuMail DK275 kr275 krKøb
3Dustin DK286 kr372,25 krKøb
4Boligcenter DK409 kr409 krKøb
5Vivas DK429 kr508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gaming headset Corsair HS35 v2 - kablet, hovedbøjle, carbon

PriceData har fulgt prisen på Gaming headset Corsair HS35 v2 - kablet, hovedbøjle, carbon i 183 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 338 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 292 kr.

Den nuværende pris på 269 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Gaming headset Corsair HS35 v2 - kablet, hovedbøjle, carbon. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Gaming headset Corsair HS35 v2 - kablet, hovedbøjle, carbon de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026269 kr1 kr (0%)
28. maj 2026270 kr1 kr (0%)
24. maj 2026269 kr6 kr (2%)
2. maj 2026275 kr3 kr (1%)
1. maj 2026272 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026273 kr34 kr (11%)
15. apr. 2026307 kr42 kr (16%)
14. apr. 2026265 kr21 kr (7%)
10. apr. 2026286 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026285 kr23 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret