Gå til hovedindhold

Logitech Gaming Headset G935 - 7,1 kanaler - full storlek - trådlöst - svart, bl

LogitechSpilEAN: 5099206081918
Pris fra 757 krtil 979 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 222 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 745 kr 14. maj

Sammenlign priser på Logitech Gaming Headset G935 - 7,1 kanaler - full storlek - trådlöst - svart, bl og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 757 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Gaming Headset G935 Trådløs Høretelefoner Sort Blå
757 kr
Til butik
Logitech Gaming Headset G935 Trådløs Høretelefoner Sort Blå billede

Produktinformation

Logitech Gaming Headset G935 - Headset - 7.1 kanaler - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - 3,5 mm jackstik - sort, blå

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 981-000744
EAN: 5099206081918
Varenr.: 993989154
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G935 LIGHTSYNC
770 kr
Til butik
Logitech G935 LIGHTSYNC billede

Produktinformation

Headset, 7.1 kanaler, fuld størrelse, 2,4 GHz, trådløs, 3,5 mm jackstik, sort / blå G935 er det ultimative trådløse gamingheadset med den mest avancerede lydteknologi fra Logitech. De store Pro-G-enheder på 50 mm er fremstillet af et særligt hybridnetmateriale der sikrer en detaljeret lydgengivelse uden forvrængning. LIGHTSYNC RGB belysningen er fuldt programmerbar og reagerer på handlingen i kompatible spil.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 981-000744
EAN: 5099206081918
Varenr.: 2719939
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Gaming Headset G935 - 7,1 kanaler - full storlek - trådlöst - svart, bl
-41%845 kr
Før 1.439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech Gaming Headset G935 - 7,1 kanaler - full storlek - trådlöst - svart, bl billede

Produktinformation

Logitech Gaming Headset G935 - 7,1 kanaler - full storlek - trådlöst - svart, blått, G603 har en revolutionerande HERO-sensor och trådlös LIGHTSPEED-teknik som låter dig spela helt utan kablar, och helt utanför gränserna. Det har förbättrats med 10-dubbelsensoreffektivitet: ett genombrott i batteriets livslängd och den nya standarden inom trådlöst spel. TRÅDLÖS 2,4 GHz, Med G935 får du det bästa av båda världarna så att du kan välja om du vill använda headsetet trådlöst eller ansluta det till en sladd. Spela på en 2,4 GHz trådlös anslutning i upp till 12 timmar per, laddning utan belysning eller i 8 timmar med standardbelysning. Kan variera beroende på hur produkten används. Batteriets livslängd mäts vid 12 timmar utan LED-belysning och med volymen uppåt med 50%. Fortsätt spela medan batteriet laddas via USB-kabeln. Med den analoga 3,5 mm ingången kan du ansluta headsetet till en spelkonsol, mobiltelefon eller PC med sladd så att headsetet kan användas utan att använda batteriet, AVANCERAT SPELANDE, Uppgraderade högtalareenheter Pro-G 50 mm tillverkade av ett speciellt hybridmaterialmaterial som ger mer ljuddetaljer, djup och tydlighet i alla volymer. Och med en ökad diameter fungerar Pro-G nu ännu bättre. Lågfrekvent ljud,, explosioner och komplexa ljudspår är nu ännu mer fullständiga och filmiska. Höga frekvenser,, röster, fotspår och skott, hör tydligt och exakt, SURROUNDLJUD BÄTTRE ÄN 7.1, Upplev otroliga DTS-hörlurar: X 2.0 DTS-hörlurar: X 2.0-surroundljud och EQ-förinställningar är bara tillgängliga för Windows OS och kräver att Logitech G HUB-spelprogram är mer exakt än vanligt 7.1-kanals surroundljud. Med en exakt ljudbild i spelet kan du känna positionen och avståndet för en komplett 3D-ljudbild. Huruvida du kan höra allt i omgivningen kan ofta vara skillnaden mellan om du vinner eller lider nederlag, KAN ANPASSAS TILL DEN ENSKILDA ANVÄNDAREN, Med Logitech G HUB-spelprogram kan du anpassa LIGHTSYNC RGB-belysning, programmera G-nycklar med makron och spelkommandon och anpassa ljudpreferenser med unika profiler för olika spel och applikationer. DTS-hörlurar: X 2.0-surroundljud och förinställningar av EQ är endast tillgängliga för Windows OS och kräver Logitech G HUB-spelprogram, ETT HEADSET, ALLA PLATFORMAR, Ett headset för alla dina enheter. Du kan spela ljud från datorer, mobila enheter och spelkonsoler inklusive Nintendo Switch, PlayStation 4 och Xbox One. (, Vissa Xbox One-kontroller kan behöva, en Xbox-adapter, säljs separat). Mac OS, PlayStation 4, Xbox One, Switch och mobil: Endast stereo fungerar bara på PlayStation 4, Nintendo Switch i dockläget och PC, BYGGT FÖR KOMFORT OCH UTHÅLLIGHET, Det känns extremt bekvämt även under de längsta spelen med pannbandet och de lyxiga öronkuddar i mjukt läder. G935 är utrustad med stora öronkuddar som sitter helt runt öronen utan att trycka mot dem. Den täta passningen garanterar också en effektiv, passiv brusisolering. Öronkuddarna kan tas bort och rengöras, Specifikationer Headset, Varubeskrivning: Logitech Gaming Headset G935, Produkt: Headset - 7,1 kanaler - 2,4 GHz - trådlöst - 3,5 mm uttag, Bredd: 18,8 cm, Djup: 8,7 cm, Höjd: 19,5 cm, Vikt: 379 g, Färg: Svart och blått, Rekommenderad användning: Spelkonsol, bärbar elektronik, dator, Hörlurar Form Factor: Full storlek, Anslutningsteknik: 2,4 GHz radiofrekvens, Ljudutgångsläge: Surround Sound -, DTS-hörlurar: X 2.0, Frekvens Response: 20 - 20000 Hz, K, änslighet: 93 dB, Impedans: 39, Ohm, Aperture: 50, mm, Batteritid: Upp till 45 h, F, unktioner: LIGHTSYNC RGB, Pro-G-drivrutiner, programmerbara G-nycklar, Specifikationer Mikrofon, Mikrofon: Boom, Formfaktor, : H, eadset mikrofon, Driftläge för mikrofon: Kardioid (enkelriktad), Frekvens Response: 100 - 10000 Hz.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Headset
EAN: 5099206081918
Varenr.: 38-86119
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming headset Logitech G935 trådløst - sort/blå
-4%879 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Logitech Gaming Headset G935 Trådløs Headset Sort Blå
888 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming headset Logitech G935 trådløst - sort/blå
-4%899 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech G935 Wireless 7.1 LIGHTSYNC Gaming Headset - GEEKD.dk
972 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Gaming Headset G935 Trådløs Høretelefoner Sort Blå
979 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Gaming Headset G935 - 7,1 kanaler - full storlek - trådlöst - svart, bl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Gaming Headset G935 - 7,1 kanaler - full storlek - trådlöst - svart, bl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK757 kr757 krKøb
2Proshop DK770 kr809 krKøb
3Teknikproffset DK845 kr904 krKøb
4Boligcenter DK879 kr879 krKøb
5Salgsbutikken.dk888 kr888 krKøb
6Vivas DK899 kr968 krKøb
7Geekd972 kr972 krKøb
8Ultrashop979 kr979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Gaming Headset G935 - 7,1 kanaler - full storlek - trådlöst - svart, bl

PriceData har fulgt prisen på Logitech Gaming Headset G935 - 7,1 kanaler - full storlek - trådlöst - svart, bl i 179 dage. Laveste pris i perioden er 745 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 843 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 775 kr.

Den nuværende pris på 757 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Logitech Gaming Headset G935 - 7,1 kanaler - full storlek - trådlöst - svart, bl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Logitech Gaming Headset G935 - 7,1 kanaler - full storlek - trådlöst - svart, bl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026757 kr7 kr (1%)
28. maj 2026764 kr15 kr (2%)
27. maj 2026749 kr1 kr (0%)
25. maj 2026750 kr7 kr (1%)
24. maj 2026757 kr7 kr (1%)
22. maj 2026764 kr17 kr (2%)
19. maj 2026747 kr17 kr (2%)
18. maj 2026764 kr18 kr (2%)
17. maj 2026746 kr7 kr (1%)
16. maj 2026753 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret