Gå til hovedindhold

Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Headset Blå - GEEKD.dk

LogitechSpilEAN: 5099206091788
Pris fra 765 krtil 1.244 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 479 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 755 kr 9. maj

Sammenlign priser på Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Headset Blå - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 765 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Høretelefoner Blå
765 kr
Til butik
Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Høretelefoner Blå billede

Produktinformation

Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - blå

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 981-000943
EAN: 5099206091788
Varenr.: 996019463
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G733 LIGHTSPEED - Blue
837 kr
Til butik
Logitech G733 LIGHTSPEED - Blue billede

Produktinformation

Gaming headset, fuld størrelse, drivere størrelse 40 mm, LIGHTSPEED - trådløs op til 20 meter, USB tilslutning, følsomhed 87.5 dB, 39 ohm, frekvens område 20 - 20000 Hz, aftagelig mikrofon, mikrofon frekvens område 100 - 10000 Hz, memory foam ørepuder, blå med RGB...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 981-000943
EAN: 5099206091788
Varenr.: 2864585
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Headset Blå - GEEKD.dk
-16%959 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Headset Blå - GEEKD.dk billede

Produktinformation

29 timers trådløs gaming-frihed med krystalklart lyd og RGB-style? 🎮 Det får du med Logitech G733 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset i elegant blå farve. Dette letvægts gaming-headset kombinerer Logitechs avancerede LIGHTSPEED-teknologi med utrolig kom...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Trådløst Headset
EAN: 5099206091788
Varenr.: 46741973991760
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech G733 LIGHTSPEED-headset - BLÅ - 2,4GHZ
1.132 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G733 Lightspeed - Rgb Gaming Headset - Blå
1.149,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech G733 Lightspeed Wireless Rgb Gaming Headset Stereo Blå
1.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Headset Blå - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Headset Blå - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK765 kr765 krKøb
2Proshop DK837 kr876 krKøb
3Geekd959 kr959 krKøb
4Teknikproffset DK1.132 kr1.191 krKøb
5Gucca.dk1.149,95 kr1.149,95 krKøb
6Dustin DK1.244 kr1.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Headset Blå - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Headset Blå - GEEKD.dk i 166 dage. Laveste pris i perioden er 755 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 835 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 780 kr.

Den nuværende pris på 765 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Headset Blå - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Headset Blå - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026765 kr10 kr (1%)
12. maj 2026775 kr20 kr (3%)
9. maj 2026755 kr10 kr (1%)
1. maj 2026765 kr70 kr (8%)
26. apr. 2026835 kr42 kr (5%)
22. apr. 2026793 kr24 kr (3%)
13. apr. 2026769 kr1 kr (0%)
22. mar. 2026768 kr15 kr (2%)
21. mar. 2026783 kr10 kr (1%)
4. mar. 2026793 kr19 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret