Gå til hovedindhold

Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Badeværelse (6074306)

Gabby's DollhouseTøjdyrEAN: 0681147088481
Pris fra 48 krtil 229,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 181,95 kr (79% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Badeværelse (6074306) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gabby's Movie Portal Rooms - Bathroom
48 kr
Til butik
Gabby's Movie Portal Rooms - Bathroom billede

Produktspecifikationer

Mærke: Spin Master
Kategori: Dukkehuse og -møbler
Farve: 1
Artikel nr.: GAB-6074306
EAN: 0681147088481
Varenr.: 24243144
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Bathroom
-1%144 kr
Før 146 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Bathroom billede

Produktinformation

Dyk ned i en boblende verden af afslapning og fantasi med MerCat's Spa-wesome Bathroom, inspireret af Gabby's Dollhouse: The Movie! Dette 10-dele legetøjssæt indeholder en MerCat-figur, stilfuldt badeværelsesmøblement og sjove tilbehør, der forvandler hver legestund til en magisk spa-dag. Den store overraskelse? En magisk forvandling! Placer MerCat på den peggede piedestal, og træk rummet ned for at afsløre et to-etagers spa-miljø - perfekt til at lege, at hun er blevet transporteret ind i sit film-akvarium. Med badekar, skaldyrs-vask, vandmand-lampe og endda en katteformet badeand er der alt, børnene behøver for at skabe deres egne afslappende eventyr. Ligesom i showet kan små fans åbne en dukkehus-levering og finde et overraskelsestilbehør, der giver endnu mere spænding til legen. Ved at scanne den medfølgende QR-kode låser de op for en særlig overraskelse i appen - og bringer Gabby's verden til live på en helt ny måde! Perfekt til førskolebørn, der elsker fortælling, rollespil og leg med hænderne. Dette sæt fremmer kreativitet og fantasi. Saml dem alle, og byg dit eget dukkehus-univers - ét afslappende rum ad gangen!

Produktspecifikationer

Kategori: Dukkehus tilbehoer
Artikel nr.: 6074306
EAN: 0681147088481
Varenr.: 3361492
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gabby's Dukkehus - Movie Portal Rooms - Badeværelse
199,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Badeværelse (6074306)
219 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gabby's Dollhouse Sæt - 10 Dele - MarCat's Spa-Wesome Bathroom
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Badeværelse (6074306) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Badeværelse (6074306) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK48 kr87 krKøb
2Proshop DK144 kr183 krKøb
3Gucca.dk199,95 kr199,95 krKøb
4Teknikproffset DK219 kr268 krKøb
5Kids-world.dk229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Badeværelse (6074306)

PriceData har fulgt prisen på Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Badeværelse (6074306) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 171 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 48 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 58% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Badeværelse (6074306). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Gabby's Dollhouse Gabby's Movie Portal Rooms - Badeværelse (6074306) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202648 kr66,96 kr (58%)
16. maj 2026114,96 kr1,88 kr (2%)
10. maj 2026116,84 kr1,88 kr (2%)
7. maj 2026114,96 kr1,88 kr (2%)
2. maj 2026116,84 kr6,86 kr (6%)
1. maj 2026123,7 kr1,97 kr (2%)
27. apr. 2026121,73 kr24,27 kr (17%)
24. apr. 2026146 kr24,27 kr (20%)
18. mar. 2026121,73 kr23,27 kr (16%)
31. jan. 2026145 kr7 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret