Gå til hovedindhold

Gabby's Dollhouse Squishy - Pandy Paws (30 cm) (6305875297NPB)

Gabby's DollhouseTøjdyrEAN: 5400868025835
Pris fra 127 krtil 249,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 122,95 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gabby's Dollhouse Squishy - Pandy Paws (30 cm) (6305875297NPB) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gabby's Dollhouse Squishy Pandis Krammedyr (30 cm)
127 kr
Til butik
Gabby's Dollhouse Squishy Pandis Krammedyr (30 cm) billede

Produktinformation

Bamse Universal - Squishy Pandy Paws (30cm) bringer Pandy Paws fra DreamWorks-serien Gabby's Dollhouse i et blødt, squishy-materiale. Designet som en krammebamse. Denne Pandy Paws-bamse måler 30 cm i længden og er egnet fra 0 måneder, hvilket gør den til en blid følgesvend til leg og tryghed. Karakter: Pandy Paws fra DreamWorks Gabby's Dollhouse Bamse i squishy-materiale Længde: 30 cm Egnet fra 0 måneder Nem at kramme og holde. Denne squishy Pandy Paws-bamse tilføjer velkendt Gabby's Dollhouse-sjov til hverdagens leg.

Produktspecifikationer

Kategori: Bamser
Artikel nr.: 6305875297NPB
EAN: 5400868025835
Varenr.: 3361854
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gabbys Dukkehus Bamse - Squishy - Pandy Pote - 30 Cm
-30%159,95 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gabby's Dollhouse Squishy - Pandy Paws (30 cm) (6305875297NPB)
162 kr
Til butik
Gabby's Dollhouse Squishy - Pandy Paws (30 cm) (6305875297NPB) billede

Produktinformation

Gabbys bedste tøjdyrsven. Den er altid klar til eventyr og snigangreb, og den er den perfekte fyr til dem! Størrelsen på det squishy plysdyr 30 cm, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Tøjdyr
EAN: 5400868025835
Varenr.: C89625
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gabby's Dollhouse Bamse - Squishy Pandy Pote - 30 cm
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gabby's Dollhouse Squishy - Pandy Paws (30 cm) (6305875297NPB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gabby's Dollhouse Squishy - Pandy Paws (30 cm) (6305875297NPB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK127 kr166 krKøb
2Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
3Teknikproffset DK162 kr211 krKøb
4Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gabby's Dollhouse Squishy - Pandy Paws (30 cm) (6305875297NPB)

PriceData har fulgt prisen på Gabby's Dollhouse Squishy - Pandy Paws (30 cm) (6305875297NPB) i 161 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 236 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 174 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 76 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Gabby's Dollhouse Squishy - Pandy Paws (30 cm) (6305875297NPB). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Gabby's Dollhouse Squishy - Pandy Paws (30 cm) (6305875297NPB) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026127 kr5 kr (4%)
26. maj 2026132 kr1 kr (1%)
25. maj 2026133 kr1 kr (1%)
24. maj 2026134 kr1 kr (1%)
23. maj 2026135 kr1 kr (1%)
22. maj 2026136 kr1 kr (1%)
21. maj 2026137 kr1 kr (1%)
20. maj 2026138 kr1 kr (1%)
19. maj 2026139 kr1 kr (1%)
18. maj 2026140 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret