Gå til hovedindhold

Multiaktivitet gå vogn med navn, Fairy Garden, Little Dutch

Little DutchBabylegetøj8 aktiviteterMotorisk udvikling og første skridtEAN: 8713291773325

Little Dutch Gåvogn i træ med 8 aktiviteter og Fairy Garden design. Støtter de første skridt fra 12 måneder med sikre gummihjul og FSC certificering. Læs mere

Pris fra 639 krtil 875 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 236 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 509 kr 6. maj

Sammenlign priser på Multiaktivitet gå vogn med navn, Fairy Garden, Little Dutch og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 639 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Nordic Simply
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Gåvogn Little Dutch rosa, træ 8 sjove aktiviteter til baby
-20%639 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Multi-aktivitets gåvogn Fairy Garden
799 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Multi-aktivitets gåvogn Fairy Garden
799 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Little Dutch Multiaktivitets Gåvogn - Fairy Garden
799,95 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Little Dutch Multi - Aktivitets Gåvogn Fairy Garden Fsc
799,95 kr
Til butik
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Multiaktivitet gå vogn med navn, Fairy Garden, Little Dutch
875 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multiaktivitet gå vogn med navn, Fairy Garden, Little Dutch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multiaktivitet gå vogn med navn, Fairy Garden, Little Dutch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Nordic Simply639 kr639 krKøb
2Pixizoo DK799 kr799 krKøb
3BabySam DK799 kr799 krKøb
4Kids-world.dk799,95 kr799,95 krKøb
5KÆRE BØRN - Alt til dit barn799,95 kr799,95 krKøb
6C.Centrum875 kr875 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Little Dutch Multi-aktivitets Gåvogn Fairy Garden

Little Dutch

Little Dutch Gåvogn i træ med 8 aktiviteter og Fairy Garden design. Støtter de første skridt fra 12 måneder med sikre gummihjul og FSC certificering.

• gåvogn
• aktivitetsvogn
• trælegetøj
• baby walker
• little dutch legetøj
• aktivitetslegetøj
• læringslegetøj
• Motorisk udvikling og første skridt
• 8 aktiviteter

Beskrivelse

Little Dutch Multi-aktivitets Gåvogn Fairy Garden er den perfekte følgesvend til barnets første skridt. Denne charmerende træ-gåvogn i naturligt design byder på 8 spændende aktiviteter, der stimulerer finmotorik og kreativitet. Med tandhjul, kuglelabyrint, puslespil, formsortering og drejelig spejl får barnet timevis af lærerig underholdning. Den robuste FSC-certificerede trækonstruktion sikrer stabilitet, mens de bløde gummihjul beskytter gulvene og giver sikker kørsel indendørs. Det lyserøde Fairy Garden tema med søde dyr og naturmotiver gør gåvognen til et smukt element i hjemmet. Anbefalet fra 12 måneder som støtte til de første skridt og senere som kreativt legetøj. CE-mærket og sikkerhedstestet for maksimal tryghed.

Specifikationer

hjul:Gummibelagte - skåner gulve
vægt:Ca. 3-4 kg
design:Fairy Garden - lyserød med naturmotiver
samling:Ingen samling påkrævet
materiale:FSC-certificeret træ
sikkerhed:EN-71-1-2-3 godkendt
aktiviteter:Tandhjul, kuglelabyrint, spejl, formsortering, puslespil
dimensioner:32,5 x 35,5 x 49 cm
certificering:CE-mærket og FSC-certificeret
produkt_nummer:LD7332
anbefalet_alder:Fra 12 måneder
antal_aktiviteter:8 forskellige

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Fra hvilken alder kan mit barn bruge gåvognen?

Gåvognen er anbefalet fra 12 måneder, når barnet er klar til at tage sine første støttede skridt. De 8 aktiviteter kan bruges til leg både før og efter barnet lærer at gå.

Laver gåvognen ridser på gulvet?

Nej, gåvognen er udstyret med bløde gummihjul der ikke efterlader mærker på hverken trægulve, fliser eller andre gulvtyper, så den kan bruges trygt indendørs.

Skal gåvognen samles eller kommer den klar til brug?

Gåvognen leveres som regel delvist samlet og kræver minimal opsætning. Alt nødvendigt værktøj og instruktioner følger med i pakken.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Multiaktivitet gå vogn med navn, Fairy Garden, Little Dutch

PriceData har fulgt prisen på Multiaktivitet gå vogn med navn, Fairy Garden, Little Dutch i 182 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 600 kr.

Den nuværende pris på 639 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 23% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Multiaktivitet gå vogn med navn, Fairy Garden, Little Dutch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Multiaktivitet gå vogn med navn, Fairy Garden, Little Dutch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026639 kr1 kr (0%)
29. maj 2026638 kr1 kr (0%)
16. maj 2026639 kr125 kr (24%)
15. maj 2026514 kr1 kr (0%)
14. maj 2026515 kr12 kr (2%)
12. maj 2026527 kr10 kr (2%)
9. maj 2026517 kr1 kr (0%)
7. maj 2026518 kr9 kr (2%)
6. maj 2026509 kr9 kr (2%)
5. maj 2026518 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret