Gå til hovedindhold

FRITEL TURBO SF 4920 - Fritureapparat - 16 liter - 6.6 kW - rustfrit stål

FritelKøkkenudstyrEAN: 5410585391434
Pris fra 3.299 krtil 4.199 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 900 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.849 kr 28. apr.

Sammenlign priser på FRITEL TURBO SF 4920 - Fritureapparat - 16 liter - 6.6 kW - rustfrit stål og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3299 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Frituregryde 16 liter FRITEL TURBO SF 4920 - rustfrit stål
-3%3.299 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Frituregryde 16 liter FRITEL TURBO SF 4920 - rustfrit stål billede

Produktinformation

FRITEL TURBO SF 4920 - Fritureapparat - 16 liter - 6.6 kW - rustfrit stålGenereltFarve: Rustfrit stålFriturestegertype: KurvMaskinopvaskbar: JaMateriale: Stainless steel, syntetiskOliekapacitet: 16 literProdukttype: FritureapparatSkålmateriale: Rustfrit stålVariabel temperatur: JaVolumen: 16 literDiverseInkluderet tilbehør: LågSikkerhedsegenskaber: Beskyttelse mod overophedning, Cool Touch håndtagKraftStrømforbrug: 6.6 kWMål og vægtBredde: 49.5 cmDybde: 54 cmHøjde: 36.6 cmVægt: 11.5 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: FRITEL
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 0.1g
EAN: 5410585391434
Varenr.: 1819175
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
FRITEL TURBO SF Fritureapparat 16liter 6.6kW Rustfrit stål
3.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Frituregryde 16 liter FRITEL TURBO SF 4920 - rustfrit stål
-3%3.319 kr
Før 3.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Frituregryde 16 liter FRITEL TURBO SF 4920 - rustfrit stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: FRITEL
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 0.1g
EAN: 5410585391434
Varenr.: 1819175
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
FRITEL TURBO SF Fritureapparat 16liter 6.6kW Rustfrit stål
3.319 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
FRITEL TURBO SF Fritureapparat 16liter 16liter Rustfrit stål
3.596 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FRITEL TURBO SF 4920 - Fritureapparat - 16 liter - 6.6 kW - rustfrit stål
3.875 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Fritel Turbo SF 139143 - Frituregryde
4.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRITEL TURBO SF 4920 - Fritureapparat - 16 liter - 6.6 kW - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRITEL TURBO SF 4920 - Fritureapparat - 16 liter - 6.6 kW - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
2CompuMail DK3.299 kr3.299 krKøb
3Vivas DK3.319 kr3.388 krKøb
4Ultrashop3.319 kr3.319 krKøb
5Teknikproffset DK3.596 kr3.645 krKøb
6CS MEGASTORE DK3.875 kr3.875 krKøb
7Homeshop DK4.199 kr4.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FRITEL TURBO SF 4920 - Fritureapparat - 16 liter - 6.6 kW - rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på FRITEL TURBO SF 4920 - Fritureapparat - 16 liter - 6.6 kW - rustfrit stål i 141 dage. Laveste pris i perioden er 2.699 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 3.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.933 kr.

Den nuværende pris på 3.299 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for FRITEL TURBO SF 4920 - Fritureapparat - 16 liter - 6.6 kW - rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for FRITEL TURBO SF 4920 - Fritureapparat - 16 liter - 6.6 kW - rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20263.299 kr280 kr (9%)
1. maj 20263.019 kr170 kr (6%)
28. apr. 20262.849 kr170 kr (6%)
27. apr. 20263.019 kr170 kr (6%)
24. apr. 20262.849 kr237 kr (8%)
23. apr. 20263.086 kr237 kr (8%)
8. apr. 20262.849 kr330 kr (10%)
7. apr. 20263.179 kr330 kr (12%)
22. mar. 20262.849 kr330 kr (10%)
21. mar. 20263.179 kr330 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret