Gå til hovedindhold

Cosori TurboBlaze Chef Edition - Varmluftsrister - 6 liter - 1.7 kW - sort

CosoriEAN: 0810123671519
Pris fra 1.080 krtil 1.569 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 489 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 925 kr 21. maj

Sammenlign priser på Cosori TurboBlaze Chef Edition - Varmluftsrister - 6 liter - 1.7 kW - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1080 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cosori TurboBlaze Chef Edition - Varmluftsrister - 6 liter - 1.7 kW - sort
1.080 kr
Til butik
Cosori TurboBlaze Chef Edition - Varmluftsrister - 6 liter - 1.7 kW - sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: Airfryer
Farve: 1
Artikel nr.: S7832671
EAN: 0810123671519
Varenr.: 24447711
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Airfryer Cosori Turbo Blaze Chef Edition 6 l - sort/rosaguld
-13%1.099 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Airfryer Cosori Turbo Blaze Chef Edition 6 l - sort/rosaguld billede

Produktinformation

Cosori Turbo Blaze Chef Edition. Produkttype: Varmluftsteger, Kapacitet: 6 L, Temperatur (min.): 30 °C. Konstruktionstype: Enkelt, Produktfarve: Sort, Lyserød guld, Kontroltype: Berøring. Skærmtype: LCD. Strøm: 1725 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50-60 Hz. Bredde: 300 mm, Dybde: 301 mm, Højde: 365 mmFunktionerAntal personer: 5 person(er)Antal programmer: 9Bagefunktion: JaDampfunktion: JaDehydreringsfunktion: JaDigital timer: JaGrillning: JaKapacitet: 6 LProdukttype: VarmluftstegerRistefunktion: JaStegefunktion: JaTemperatur (maks): 230 °CTemperatur (min.): 30 °CDesignAntal stegekurve: 1Farve på kontrolpanel: SortFjernbar skål: JaHåndtag: JaKonstruktionstype: EnkeltKontroltype: BerøringPlacering af apparat: EnkeltståendeProduktfarve: Sort, Lyserød guldIndikatorIndbygget skærm: JaSkærmtype: LCDStrømstyringStrøm: 1725 WVekselstrømsindgangsfrekvens: 50-60 HzVekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 VVægt & størrelserBredde: 300 mmDybde: 301 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Cosori
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 7.6g
EAN: 0810123671519
Varenr.: 1817922
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Airfryer Cosori Turbo Blaze Chef Edition 6 l - sort/rosaguld
-13%1.119 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Airfryer Cosori Turbo Blaze Chef Edition 6 l - sort/rosaguld billede

Produktinformation

Cosori Turbo Blaze Chef Edition. Produkttype: Varmluftsteger, Kapacitet: 6 L, Temperatur (min.): 30 °C. Konstruktionstype: Enkelt, Produktfarve: Sort, Lyserød guld, Kontroltype: Berøring. Skærmtype: LCD. Strøm: 1725 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50-60 Hz. Bredde: 300 mm, Dybde: 301 mm, Højde: 365 mmFunktionerAntal personer: 5 person(er)Antal programmer: 9Bagefunktion: JaDampfunktion: JaDehydreringsfunktion: JaDigital timer: JaGrillning: JaKapacitet: 6 LProdukttype: VarmluftstegerRistefunktion: JaStegefunktion: JaTemperatur (maks): 230 °CTemperatur (min.): 30 °CDesignAntal stegekurve: 1Farve på kontrolpanel: SortFjernbar skål: JaHåndtag: JaKonstruktionstype: EnkeltKontroltype: BerøringPlacering af apparat: EnkeltståendeProduktfarve: Sort, Lyserød guldIndikatorIndbygget skærm: JaSkærmtype: LCDStrømstyringStrøm: 1725 WVekselstrømsindgangsfrekvens: 50-60 HzVekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 VVægt & størrelserBredde: 300 mmDybde: 301 mmHøjde: 365 mmVægt: 6 kgEmballage indholdBrugervejledning: JaGrillstativ: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Cosori
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 7.6g
EAN: 0810123671519
Varenr.: 1817922
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cosori TurboBlaze Chef Edition Airfryer 1.7kW Sort
1.136 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cosori - TurboBlaze Chef Edition Air Fryer
1.143 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Cosori TurboBlaze Chef Edition Airfryer 1.7kW Sort
1.569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cosori TurboBlaze Chef Edition - Varmluftsrister - 6 liter - 1.7 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cosori TurboBlaze Chef Edition - Varmluftsrister - 6 liter - 1.7 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.080 kr1.080 krKøb
2Boligcenter DK1.099 kr1.099 krKøb
3Vivas DK1.119 kr1.188 krKøb
4CompuMail DK1.136 kr1.136 krKøb
5Proshop DK1.143 kr1.143 krKøb
6Ultrashop1.569 kr1.569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cosori TurboBlaze Chef Edition - Varmluftsrister - 6 liter - 1.7 kW - sort

PriceData har fulgt prisen på Cosori TurboBlaze Chef Edition - Varmluftsrister - 6 liter - 1.7 kW - sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 925 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 1.569 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.039 kr.

Den nuværende pris på 1.080 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Cosori TurboBlaze Chef Edition - Varmluftsrister - 6 liter - 1.7 kW - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Cosori TurboBlaze Chef Edition - Varmluftsrister - 6 liter - 1.7 kW - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.080 kr11 kr (1%)
27. maj 20261.069 kr6 kr (1%)
26. maj 20261.075 kr39 kr (4%)
25. maj 20261.036 kr48 kr (4%)
24. maj 20261.084 kr129 kr (14%)
23. maj 2026955 kr9 kr (1%)
22. maj 2026964 kr39 kr (4%)
21. maj 2026925 kr39 kr (4%)
20. maj 2026964 kr9 kr (1%)
19. maj 2026955 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret