Gå til hovedindhold

FRITEL Starter SL 3110 - Skæremaskine - 100 W - sort/grå

FRITELKøkkenudstyrEAN: 5410585397153
Pris fra 475 krtil 602 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 127 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på FRITEL Starter SL 3110 - Skæremaskine - 100 W - sort/grå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 475 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fritel Pålægsmaskine Starter SL 3110 - 100 W
475 kr
Til butik
Fritel Pålægsmaskine Starter SL 3110 - 100 W billede

Produktinformation

Skæremaskine, 100 W, sort/grå

Produktspecifikationer

Mærke: Fritel
Kategori: Paalaegsmaskine
Artikel nr.: 139715
EAN: 5410585397153
Varenr.: 3353180
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
FRITEL Starter Skæremaskine Sort/grå
502 kr
Til butik
FRITEL Starter Skæremaskine Sort/grå billede

Produktinformation

Blade diameter: 17 cm, Color: Black/gray, Warranty: 2 years, Material: Stainless steel, Included accessories: Collection tray, Product type: Slicer, Slicing thickness: 0 - 15 mm, Power consumption: 100 W, Power on/off button: Yes, Safety features: Child safety.

Produktspecifikationer

Mærke: Fritel
Kategori: Skæremaskiner
EAN: 5410585397153
Varenr.: C61047
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skæremaskine - FRITEL Starter SL 3110, 100 W, sort/grå
529 kr
Til butik
Skæremaskine - FRITEL Starter SL 3110, 100 W, sort/grå billede

Produktinformation

FRITEL Starter SL 3110 - Skæremaskine - 100 W - sort/gråGenereltFarve: Sort/gråKlingediameter: 17 cmMateriale: Stainless steelProdukttype: SkæremaskineSkiveskæringstykkelse: 0 - 15 mmDiverseInkluderet tilbehør: OpsamlingsbakkeSikkerhedsegenskaber: BarnesikretKraftStrømforbrug: 100 WTil-/Fra-strømkontakt: JaProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: FRITEL
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 2.62g
EAN: 5410585397153
Varenr.: 1818932
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
FRITEL Starter Skæremaskine 100W Sort/grå
549 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skæremaskine - FRITEL Starter SL 3110, 100 W, sort/grå
549 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
FRITEL Starter Skæremaskine 100W Sort/grå
559 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fritel - Sl 3110 Slicer
569,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FRITEL Starter SL 3110 - Skæremaskine - 100 W - sort/grå
602 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRITEL Starter SL 3110 - Skæremaskine - 100 W - sort/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRITEL Starter SL 3110 - Skæremaskine - 100 W - sort/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK475 kr514 krKøb
2Teknikproffset DK502 kr561 krKøb
3Boligcenter DK529 kr529 krKøb
4CompuMail DK549 kr549 krKøb
5Vivas DK549 kr618 krKøb
6Ultrashop559 kr559 krKøb
7Gucca.dk569,95 kr569,95 krKøb
8CS MEGASTORE DK602 kr641 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FRITEL Starter SL 3110 - Skæremaskine - 100 W - sort/grå

PriceData har fulgt prisen på FRITEL Starter SL 3110 - Skæremaskine - 100 W - sort/grå i 183 dage. Laveste pris i perioden er 475 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 519 kr.

Den nuværende pris på 475 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for FRITEL Starter SL 3110 - Skæremaskine - 100 W - sort/grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for FRITEL Starter SL 3110 - Skæremaskine - 100 W - sort/grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026475 kr34 kr (7%)
13. maj 2026509 kr17 kr (3%)
10. maj 2026526 kr20 kr (4%)
9. maj 2026506 kr43 kr (8%)
1. maj 2026549 kr20 kr (4%)
28. apr. 2026529 kr30 kr (6%)
27. apr. 2026499 kr24 kr (5%)
24. apr. 2026475 kr11 kr (2%)
20. apr. 2026486 kr6 kr (1%)
19. apr. 2026492 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret