Gå til hovedindhold

FRITEL Starter My SnackTastic 4202 - Varmluftsrister - 2 liter - 1 kW - sølv/sort

FRITELKøkkenudstyrEAN: 5410585385600
Pris fra 439 krtil 708 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 269 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 426 kr 10. mar.

Sammenlign priser på FRITEL Starter My SnackTastic 4202 - Varmluftsrister - 2 liter - 1 kW - sølv/sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 439 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Airfryer FRITEL Starter My SnackTastic 4202 - 2 l, 1.000 W, sølv/sort
439 kr
Til butik
Airfryer FRITEL Starter My SnackTastic 4202 - 2 l, 1.000 W, sølv/sort billede

Produktinformation

FRITEL Starter My SnackTastic 4202 - Varmluftsrister - 2 liter - 1 kW - sølv/sortGenereltFarve: Sølv/sortFødevarekapacitet: 0.6 kgMax temperatur: 200 °CProdukttype: VarmluftsristerTemperaturinterval: Fra 80 °C til 200 °CVariabel temperatur: JaVolumen: 2 literDiverseSikkerhedsegenskaber: Cool Touch håndtag, Cool Touch-kabinetKraftStrømforbrug: 1 kW...

Produktspecifikationer

Mærke: FRITEL
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 3.02g
EAN: 5410585385600
Varenr.: 1816750
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
FRITEL Starter My SnackTastic 4202 Airfryer 1kW Sølv/sort
449 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Airfryer FRITEL Starter My SnackTastic 4202 - 2 l, 1.000 W, sølv/sort
459 kr
Til butik
Airfryer FRITEL Starter My SnackTastic 4202 - 2 l, 1.000 W, sølv/sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: FRITEL
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 3.02g
EAN: 5410585385600
Varenr.: 1816750
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
FRITEL Starter My SnackTastic 4202 Airfryer 1kW Sølv/sort
469 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Fritel My Snack Tastic 4202 138560 - Airfryer
699,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FRITEL Starter My SnackTastic 4202 - Varmluftsrister - 2 liter - 1 kW - sølv/sort
708 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRITEL Starter My SnackTastic 4202 - Varmluftsrister - 2 liter - 1 kW - sølv/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRITEL Starter My SnackTastic 4202 - Varmluftsrister - 2 liter - 1 kW - sølv/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK439 kr439 krKøb
2CompuMail DK449 kr449 krKøb
3Vivas DK459 kr528 krKøb
4Ultrashop469 kr469 krKøb
5Homeshop DK699,95 kr699,95 krKøb
6CS MEGASTORE DK708 kr747 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FRITEL Starter My SnackTastic 4202 - Varmluftsrister - 2 liter - 1 kW - sølv/sort

PriceData har fulgt prisen på FRITEL Starter My SnackTastic 4202 - Varmluftsrister - 2 liter - 1 kW - sølv/sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 422 kr.

Den nuværende pris på 439 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for FRITEL Starter My SnackTastic 4202 - Varmluftsrister - 2 liter - 1 kW - sølv/sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for FRITEL Starter My SnackTastic 4202 - Varmluftsrister - 2 liter - 1 kW - sølv/sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026439 kr10 kr (2%)
1. maj 2026449 kr10 kr (2%)
28. apr. 2026439 kr10 kr (2%)
27. apr. 2026449 kr10 kr (2%)
24. apr. 2026439 kr10 kr (2%)
23. apr. 2026449 kr10 kr (2%)
22. apr. 2026439 kr7 kr (2%)
16. apr. 2026432 kr2 kr (0%)
15. apr. 2026434 kr5 kr (1%)
10. apr. 2026429 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret