Gå til hovedindhold

Fractal Design North XL Momentum Edition - E-ATX tårnkabinet med hærdet glas - sort

Fractal DesignEAN: 7340172711186
Pris fra 1.265 krtil 1.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 654 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fractal Design North XL Momentum Edition - E-ATX tårnkabinet med hærdet glas - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1265 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design North XL Momentum Edition Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort
1.265 kr
Til butik
Fractal Design North XL Momentum Edition Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort billede

Produktinformation

Fractal Design North XL Momentum Edition - Tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - black - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FD-C-NOR1X-07
EAN: 7340172711186
Varenr.: 1003859366
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fractal Design North XL Momentum Edition - E-ATX tårnkabinet med hærdet glas - sort
-25%1.499 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fractal Design North XL Momentum Edition - E-ATX tårnkabinet med hærdet glas - sort
-25%1.519 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design North XL Momentum Edition - Kabinet - Miditower - Sort
1.540 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Fractal Design North XL Momentum Edition
1.540 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design North XL Momentum Edition Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort
1.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design North XL Momentum Edition - E-ATX tårnkabinet med hærdet glas - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design North XL Momentum Edition - E-ATX tårnkabinet med hærdet glas - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.265 kr1.265 krKøb
2Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
3Vivas DK1.519 kr1.569 krKøb
4Proshop DK1.540 kr1.540 krKøb
5Komplett DK1.540 kr1.540 krKøb
6Ultrashop1.919 kr1.919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design North XL Momentum Edition - E-ATX tårnkabinet med hærdet glas - sort

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design North XL Momentum Edition - E-ATX tårnkabinet med hærdet glas - sort i 118 dage. Laveste pris i perioden er 1.265 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.505 kr.

Den nuværende pris på 1.265 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Fractal Design North XL Momentum Edition - E-ATX tårnkabinet med hærdet glas - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Fractal Design North XL Momentum Edition - E-ATX tårnkabinet med hærdet glas - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.265 kr83 kr (6%)
13. maj 20261.348 kr27 kr (2%)
6. maj 20261.375 kr154 kr (10%)
15. apr. 20261.529 kr154 kr (11%)
9. apr. 20261.375 kr158 kr (10%)
3. apr. 20261.533 kr1 kr (0%)
27. mar. 20261.534 kr1 kr (0%)
22. mar. 20261.535 kr1 kr (0%)
17. mar. 20261.536 kr37 kr (2%)
9. mar. 20261.499 kr38 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret