Gå til hovedindhold

Duka Forlængerstykke til murstensrist, type 180.5, 56x230 mm

DukaEludstyrEAN: 5708605003277
Pris fra 245,74 krtil 335 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 89,26 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Forlængerstykke til murstensrist, type 180.5, 56x230 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 245.74 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Forlængerstykke til murstensrist, type 180.5, 56x230 mm
245,74 kr
Til butik
Forlængerstykke til murstensrist, type 180.5, 56x230 mm billede

Produktinformation

Forlængerstykke til murstensrist, type 180.5, 56x230 mm

Produktspecifikationer

EAN: 5708605003277
Varenr.: 15845088559439
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka forlængerstykke til murstenrist, 56x230 mm
249 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka forlængerstykke til murstensrist, 56 x 230 mm
259 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Forlngerstykke til murstensrist, type 180.5, 56x230 mm
265 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka forlængerstykke til murstenrist, 56x230 mm
275 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka forlængerstykke til murstenrist, 56x230 mm
279 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka forlængerstykke til murstenrist, 56x230 mm
335 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forlængerstykke til murstensrist, type 180.5, 56x230 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forlængerstykke til murstensrist, type 180.5, 56x230 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN245,74 kr245,74 krKøb
2LavprisEl249 kr249 krKøb
3LavprisVærktøj259 kr259 krKøb
4WATTOO.DK265 kr265 krKøb
5BilligVVS DK275 kr275 krKøb
6Greenline279 kr279 krKøb
7LavprisVVS335 kr335 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Forlængerstykke til murstensrist, type 180.5, 56x230 mm

PriceData har fulgt prisen på Forlængerstykke til murstensrist, type 180.5, 56x230 mm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 198 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 265 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 250 kr.

Den nuværende pris på 245,74 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Forlængerstykke til murstensrist, type 180.5, 56x230 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Forlængerstykke til murstensrist, type 180.5, 56x230 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026245,74 kr3,26 kr (1%)
23. maj 2026249 kr3,26 kr (1%)
7. maj 2026245,74 kr3,26 kr (1%)
6. maj 2026249 kr3,26 kr (1%)
23. apr. 2026245,74 kr2,26 kr (1%)
22. apr. 2026248 kr2,26 kr (1%)
19. apr. 2026245,74 kr2,26 kr (1%)
18. apr. 2026248 kr2,26 kr (1%)
15. apr. 2026245,74 kr2,26 kr (1%)
14. apr. 2026248 kr2,26 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret